امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

گازرسانی به دو روستای دهلران

گازرسانی به دو روستای دهلران
 
مشعل گاز در ۲ روستای پتک دیناروند و دشت اکبر دهلران روشن شد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ ۲ طرح گازرسانی به روستاهای پتک دیناروند و دشت اکبر از توابع شهرستان دهلران در مراسمی با حضور استاندار ایلام، نماینده حوزه جنوبی استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی بهره برداری شد.
 
عباس شمس اللهی- مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام- در حاشیه این آیین مراسم اظهار کرد: با بهره برداری این ۲ طرح ۲۰۰ خانوار روستایی با جمعیتی بیش از ۶۰۰ نفر از مزایای شبکه گازرسانی بهره مند شدند.
 
وی از عملیات گازرسانی به ۳۴ روستای دیگر در سطح شهرستان دهلران خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری ۱۸ روستای دیگر این شهرستان به شبکه گاز سراسری متصل خواهند شد.
 
مدیرعامل شرکت گاز ایلام یادآور شد: عملیات گازرسانی به ۲ بخش زرین آباد و سراب میمه شهرستان دهلران نیز در دستور کار شرکت گاز استان قرار دارد اما با توجه به کوهستانی بودن مسیر این ۲ بخش، عملیات گازرسانی به آنها تاحدودی زمان بر خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۸۳ درصد مردم دهلران از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، اضافه کرد: در سطح این شهرستان بیش از ۳۰۰ کیلومتر خط تغذیه، پنج هزار انشعاب و سه هزار و 500 مشترک وجود دارد.
 
شمس اللهی ابراز نمود: تاکنون برای گازرسانی به شهرستان دهلران بالغ بر 320 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
۳۰۷۴۱
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد