امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

هزینه 70 میلیاردی کمیته امداد دهلران

هزینه 70 میلیاردی کمیته امداد دهلران
 
مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 70 میلیارد ریال بابت کمک به توانمندی خانوارهای نیازمند هزینه شده است تا بتواند مشکلات را کاهش دهد.
 
نسیم دهلران؛ آیت‌اله رشیدی- مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران- در گفت وگویی اظهار داشت: کمک به توانمندی خانوارهای نیازمند مساعدت اولویت اصلی کمیته امداد در شهرستان دهلران است.
 
وی افزود: به همین منظور در سرفصل‌های مختلف همچون کمک معیشت، تامین جهیزیه، احداث مسکن، درمان، اشتغال‌زایی و تعمیرات منازل کمیته امداد اقدامات زیادی را انجام داده است.
 
مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران تصریح کرد: در سرفصل‌هایی که بیان شد این مدیریت از ابتدای سال جاری بیش از 70 میلیارد ریال هزینه کرده  تا بتواند مشکلات را کاهش دهد.
 
وی گفت: هم اکنون بیش از 2700 خانوار در این شهرستان مستمری بگیر کمیته امداد وجود دارد که از ابتدای سال 95 بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان مستمری به آنها پرداخت شده است.
 
رشیدی بیان نمود: کمک به تامین اشتغال پایدار از جمله برنامه‌های امداد دهلران بوده که با هزینه 2 میلیارد تومانی موفق شدیم 181 طرح اشتغال زایی را در شهرستان اجرا کنیم.
 
وی ادامه داد: بنا به فرمایش حضرت امام (ره) کمیته امداد یار و یاور افراد و خانوارهای هدف خود است و در این راه همه امکانات و ظرفیت های خود را به کار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد