امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

مطالبات معوقه شهرداری در ریل پرداخت

مطالبات معوقه شهرداری در ریل پرداخت
 
شهردار دهلران از پرداخت بیش از ٩ میلیارد و ۵٠٠ میلیون ریال از حقوق معوق پرسنل در کمتر از یکماه و نیم خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ 16 بهمن ماه امسال بود که با پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر دهلران و با حکم استاندار عیسی رضایی کلید شهر دهلران را بعنوان شهردار این شهر در دست گرفت.
 
حالا پس از گذشت بیش از یکماه و نیم از انتخاب عیسی رضایی بعنوان شهردار دهلران، وی در نشستی با اصحاب رسانه شهرستان دهلران به بیان عملکرد این دستگاه در زمان حضور خود پرداخت.
 
براساس این گزارش؛ عیسی رضایی- شهردار دهلران- در جمع اصحاب رسانه دهلران با تبریک فرارسیدن سال نو و نوروز 1396 اظهار کرد: با توجه به پرداخت نشدن مقدار زیادی از مطالبات و حقوق پرسنل و کارکنان شهرداری دهلران در این مدت بیش از ٩ میلیارد و ۵٠٠ میلیون ریال از حقوق معوق پرسنل پرداخت شده است.
 
وی با اشاره به پیگیری برخی از مطالبات مالی شهرداری دهلران از محل عوارض و مالیات برخی شرکت های منطقه طی سنوات گذشته افزود: در این مدت پیگیری های مثبت و منتج به نتیجه ای در خصوص پرداخت مالیات بر ارزش افزوده یک شرکت نفتی به شهرداری دهلران که در سال 94 در منطقه فعالیت داشته است صورت گرفته است.
 
رضایی با بیان اینکه این میزان مطالبه شهرداری دهلران از شرکت نفتی مبلغ 850 میلیون تومان می باشد، ادامه داد: موضوع را از طریق وزارت نفت و دفترمرکزی شرکت مربوطه در هرمزگان پیگیری کردیم و تا مرحله عودت و واریز به اداره امورمالیاتی شهرستان دهلران به نام شهرداری دهلران پیش رفته است.
 
وی گفت: همانگونه که به شهروندان وعده داده بودیم اقدامات مناسبی در راستای زیباسازی و بهسازی فضای محیطی شهر از جمله خط کشی معابر و خیابان ها، ایجاد سرعت کاه در نقاط مختلف شهر و همچنین مرمت و بازسازی برخی بلوارهای سطح شهر و رنگامیزی پیاده روهای سطح شهر صورت گرفته است.
 
شهردار دهلران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص مبلمان شهری دهلران، عنوان کرد: تعداد 3 عدد المان خریداری شده است که تاکنون 2 المان(المان کتری و ست هفت سین) در سطح میادین شهر نصب شده است.
 
وی بهسازی وضعیت مبلمان و بلوار ورودی شهر از سمت پارک اناران، خرید سطل زباله، نیمکت، برج نوری و نورپردازی سطح بلوارها و میادین شهر را از دیگر اقدامات انجام شده با توجه به قرارگرفتن در آستانه سال نو توسط شهرداری دهلران عنوان کرد.
 
رضایی از احداث 8 چشمه سرویس بهداشتی در محل پارک شقایق خبر داد و تصریح کرد: وسایل نورپردازی بلوارها و میادین شهر خریداری شده است اما ابتدا به دنبال تعمیرات زیرساختی تاسیات برقی بلوارها هستیم تا بعدها متحمل هزینه تعمیر مجدد آنها نشویم.
 
وی از به سرانجام رسیدن نصب المان میدان شهید چاغروندی در دهلران خبر داد و گفت: طی هفته گذشته با دعوت از هوانیروز و هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد ساخت و نصب المان این میدان به مناقصه گذاشته شود و به فضل الهی در آینده نزدیک شاهد رونمایی از این میدان خواهیم بود.
 
شهردار دهلران اضافه کرد: در این مدت کمتر از دو ماه باقیمانده تا پایان سال 95 تعداد 7 هزار قطعه گلدان گل زینتی و فصلی در سطح بلوارها و برخی معابر اصلی شهر کاشت شده است.
 
رضایی یادآور شد: با توجه به اینکه آسفالت بلوک منازل پشت شهرداری دهلران یکی از مطالبات بحق این اهالی است، به فضل الهی اولین منطقه ای که پس از اتمام تعطیلات آسفالت خواهد شد این منطقه خواهد بود.
 
خبرنگار: سجاد کاویانی

 

انتهای پیام/ 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد