امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

فروش 60 تن میوه شب عید در دهلران

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران گفت: در ایام نوروز بیش از 60 تن میوه شب عید در بین مردم توزیع و به فروش رسید.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران گفت: در ایام نوروز بیش از 60 تن میوه شب عید در بین مردم توزیع و به فروش رسید.

 

نسیم دهلران;تورج کرمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: به‌منظور تنظیم بازار در ایام نوروز، میوه مورد نیاز شهرستان خریداری و توزیع آن از 28 اسفند ماه سال گذشته آغاز و تا 20 فروردین ادامه دارد.

 

وی از توزیع بیش از 60 تن میوه شب عید در دهلران خبر داد وافزود: از این میزان 15 تن سیب و 45 تن پرتقال در بین مردم و از طریق غرفه های فروش در بین مردم و با قیمت مصوب توزیع شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران با بیان اینکه هیچ کمبودی در خصوص تأمین گوشت قرمز و مرغ در شهرستان وجود ندارد، عنوان کرد: هیچ کمبودی در عرضه گوشت مرغ و گوشت قرمز وجود ندارد و بر اساس نیاز بازار تامین و در انبار ذخیره شده است.

 

وی اضافه کرد: اما به دلیل عدم رغبت عامل توزیع بخش خصوصی تاکنون گوشت قرمز و مرغ با قیمت مصوب جهاد کشاورزی در سطح بازار توزیع نشده است.

 

کرمی یادآور شد: در حال حاضر گوشت مرغ و گوشت قرمز به میزان کافی در انبارهای استان موجود است که درصورت تمایل عامل توزیع همکاری لازم با عامل توزیع بخش خصوصی صورت خواهد گرفت و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

 

خبرنگار: احسان صحرایی/انتشار دهنده: سجاد کاویانی

انتهای پیام/

 
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد