امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

راه‌اندازی 7 صندوق اعتباری خرد زنان

راه‌اندازی 7 صندوق اعتباری خرد زنان
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران از راه‌اندازی 7 صندوق اعتباری خرد زنان در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ تورج کرمی- مدیر جهاد کشاورزی دهلران- در گفت و گو یی اظهار کرد: در سال 1394 و طبق دستورالعمل وزارت جهاد کشاورزی به معاونت ترویج و آموزش کشاورزی و دفتر امور زنان روستایی و عشایری به عنوان مشاور با هدف راه اندازی صندوق اعتبارات خرد زنان و با مشارکت اجتماعی زنان روستایی در بخش مرکزی و در سطح شهرستان دهلران، از محل اعتبارات داخلی صندوق کارآفرینی مهر امید تعداد 7 صندوق راه‌اندازی شده است.
 
وی افزود: هر یک از صندوق‌ها به ارزش 150 میلیون ریال و با اعتباری جمعاً به مبلغ یک میلیارد و 50 میلیون ریال تصویب شد که اعضا هر صندوق با انتخاب هیات مدیره و مدیر عامل نقش بسزایی ایفا کردند.
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران بیان نمود: بخشی از اعتبارات هر صندوق توسط سهم اعضاء جمع آوری و علاوه بر سهم صندوق کارآفرینی مهر امید به عنوان تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
 
وی با بیان اینکه این تعداد صندوق به میزان 192 فقره تسهیلات به ارزش یک میلیارد و 920 میلیون ریال پرداخت کرده‌اند، تصریح کرد: تعداد 225 نفر از زنان روستایی شهرستان عضو این صندوق‌ها هستند.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد