امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

تقدیر مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از شعب استان ایلام+ تصویر

تقدیر مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از شعب استان ایلام+ تصویر
 
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از همیاران روابط عمومی شعب ایلام تقدیر کرد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ سید ضیاء ایمانی– مدیر عامل بانک مهر اقتصاد– در بازدید از شعب استان ایلام خواستار ارائه به موقع تسهیلات به بخش های مختلف شد و اظهار کرد: باید در کنار پرداخت تسهیلات، موضوع سودآوری را نیز مورد توجه جدی قرار دهیم.
 
وی خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف املاک تملیکی، توازن مصارف و منابع و سود و زیان شعب همواره باید مد نظر قرار گیرد تا بتوانیم چشم انداز روشنی را برای توسعه همه جانبه بانک ترسیم کنیم.
 
ایمانی پیگیری معوقات و کاهش آن را جزو اساسی ترین راهبردهای بانک توصیف کرد و گفت: شناسایی بازارها، جذب مشتریان و کاهش معوقات موضوع مهمی است که مسئولیت آن بر عهده تک تک کارکنان شعب و ستاد است لذا همه باید در این زمینه تلاش و جدیت داشته باشند.
 
وی با تاکید بر کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، خاطر نشان کرد: باید در کنار پایبندی به اخلاق حرفه ای و رعایت اصول بانکداری اسلامی تلاش کنیم منافع مشتریان، کارکنان، سهامداران و سایر ذینفعان بانک در اولویت برنامه ها قرار گیرد.
 
مدیر عامل بانک ارتباطات اثربخش را از مهم‌ترین اصول کار بانکی دانست و تاکید کرد: باید بتوانیم با آموزش اصول ارتباطات، تعاملات تنگاتنگی با مشتریان و مدیران، مسئولان، صاحبان مشاغل و صنایع برقرار کنیم تا بتوانیم از این رهگذر برای جلب اقبال عمومی و جذب منابع موفّق عمل کنیم.
 
گفتنی است در این سفر از شعب ملکشاهی، مهران، دهلران، آبدانان، دره شهر، بدره، سیدالشهدا(ع)، مرکزی و آیت الله حیدری ایلام بازدید به عمل آمد و مدیر عامل بانک به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از همیاران روابط عمومی شعب ایلام تقدیر کرد.
 
تقدیر مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از شعب استان ایلام+ تصویر
 
انتهای پیام/ص
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد