امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

معرفی 228 طرح مشاغل خانگی دهلران به بانک

228 طرح مشاغل خانگی دهلران به بانک معرفی شد
 
فرماندار دهلران از معرفی 228 طرح مشاغل خانگی در این شهرستان به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در نشست کارگروه اشتغال این شهرستان اظهار کرد: 11 میلیارد و 370 میلیون ریال برای اجرای این طرح ها تسهیلات به متقاضیان پرداخت می شود.
 
وی بر ضرورت تسهیل در پرداخت تسهیلات تاکید کرد و افزود: با توجه به تاکیدات مدیریت ارشد استان و سیاست های دولت تدبیر و امید نیاز است بانک ها و اعضای کارگروه در زمینه اجرای طرح های اشتغالزایی با متقاضیان همکاری کنند.
 
فرماندار دهلران خواستار همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات و از طرفی همکاری ادارات در اعلام استعلامات شد و یادآور شد: نظارت بر اجرای طرح ها در راستای اشتغالزایی و کارآفرینی مد نظر متولیان باشد.
 
وی ایجاد اشتغال و تولید و ایجاد درآمد پایدار را از اهداف دولت در اجرای این طرح ها ذکر کرد و گفت: داشتن انگیزه و اهلیت برای اجرای طرح ها از موضوعات مهمی است که باید بررسی شوند.
 
موسوی تاکید کرد: در جلسات آینده کارگروه، بانک ها در خصوص تسهیلات پرداختی و ادارات در خصوص معرفی متقاضیان طرح های اشتغالزایی در حوزه های مختلف گزارش دهند.
 
"عباس بیش بهار" رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی دهلران نیز از اختصاص 35 درصد از تسهیلات طرح های اشتغالزایی روستایی در زمینه های خدمات، صنعت و کشاورزی در این شهرستان خبر داد و گفت: از 400 میلیارد ریال سهم شهرستان از تسهیلات اشتغالزایی روستایی استان تاکنون 135 میلیارد ریال اختصاص یافته است.
 
وی با اشاره به اجرای طرح اشتغال فراگیر برای شهرستان های بالای 10 هزار نفر جمعیت اضافه کرد: سهم استان در این طرح ها یک هزار و 128 میلیارد ریال است و با توجه به متقاضی محور بودن این طرح ها سهم شهرستان ها بر اساس تعداد متقاضی مشخص و هر منطقه دارای افراد بیشتری باشد، سهم آن شهرستان نیز افزایش می یابد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد