امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

بررسی طرح توسعه پیشنهادی وینترسهل آلمان برای میدان دهلران

بررسی طرح توسعه پیشنهادی وینترسهل آلمان برای میدان دهلران
 
طرح توسعه میدان دهلران که از سوی شرکت وینترسهل (wintershall) آلمان ارائه شده است، در جلسه اخیر کمیته مشاوران مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش نسیم دهلران، یکصدو‌چهل وششمین جلسه کمیته مشاوران مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران با حضور رئیس و اعضای این کمیته و کارشناسان مربوطه، به منظور بررسی طرح توسعه میدان دهلران برگزار شد و برنامه پیشنهادی شرکت وینترسهل آلمان برای توسعه این میدان نفتی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.
 
بر اساس اعلام مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، برنامه اولیه شرکت آلمانی، دستیابی به اهداف تولیدی مدنظر شرکت ملی نفت در این میدان و حفظ آن است.
 
میدان دهلران، میدانی مشترک در جنوب‌غربی ایران است که در سال ١٩٧۲ کشف شد. این میدان در جنوب‌غربی لرستان، ۲۲ کیلومتری جنوب‌غربی شهر دهلران، ۲۲٠ کیلومتری شمال غرب اهواز و در اطراف میدان‌های آبان، دانان و چنگوله و تاقدیس‎های سیاه کوه و اناران قرار دارد و دارای داده‌های لرزه‌ای سه‌بعدی است.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد