امروز دوشنبه, 29 بهمن 1397 - Mon 02 18 2019
تازه ترین خبرها

بهره برداری از 16 طرح عمرانی در دهلران با 610 میلیارد ریال سرمایه گذاری

بهره برداری از 16 طرح عمرانی در دهلران با 610 میلیارد ریال سرمایه گذاری
 
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر 16 طرح در بخش مرکزی شهرستان دهلران با حضور مسئولان محلی بهره برداری شد که برای اجرای آنها 610 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در حاشیه بهره برداری از این پروژه ها اظهار کرد: این پروژه ها در حوزه های عمران روستایی و شهری، کشاورزی، نهالکاری، احداث جوی و جدول، آسفالت معابر، مسکن و کارگاه های کوچک هستند.
 
وی افزود: برای اجرای این پروژه ها در مجموع اعتباری بالغ بر 610 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.
 
فرماندار دهلران  با اشاره به پروژه های در دست اجرای این بخش گفت: سد میمه و سامانه گرمسیری نقش مهمی در تحول کشاورزی منطقه و ایجاد اشتغال و افزایش تولید دارند.
 
وی همچنین در مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب در جمع مردم روستاهای بخش مرکزی دهلران گفت: وجود احزاب و گروه ها عامل پویایی و شکوفایی نظام است.
 
موسوی گفت: حمایت مردم یکی از عوامل بقای نظام جمهوری اسلامی است و مشارکت مردم در همه صحنه های دفاع از انقلاب موجب استمرار نهضت شده است.
 
وی اهمیت وحدت بین مردم و حاکمیت و دولت یادآور شد و افزود: در جامعه شهروند درجه یک ، دو و سه نداریم و اگر چنین باشد این موجب آسیب و خسارت خواهد شد.
 
فرماندار دهلران بر ضرورت وحدت بین احزاب ، گروه ها و فعالان سیاسی و مدنی تاکید کرد و گفت: حضور احزاب و گروه های و سازمان های قدرتمند مردم نهاد می تواند عامل پویایی و شکوفایی نظام باشد.
 
وی یادآور شد: باید از نگاه متفاوت به گروه ها و احزاب پرهیز و فکر نکنیم که حزبی بر حزب دیگر یا گروهی بر گروه دیگر ارجعیت دارد، همه گروه ها مردمی هستند و در استمرار و اقتدار نظام نقش مثبت ایفا می کنند.
 
موسوی با اشاره به توجه دولت به ظرفیت های شهرستان در همه حوزه ها افزود: عمران روستایی از موضوعات مهمی است که دولت در جهت جلوگیری از مهاجرت و ایجاد تولید و حفظ اشتغال به دقت دنبال می کند و در این زمینه توجه به طرح های روستایی و تسهیلات برای اجرای این طرح ها به متقاضیان را عملیاتی کرده است.
 
وی سامانه گرمسیری و مرز چیلات را از پروژه های مهم شهرستان و بویژه بخش مرکزی دهلران ذکر کرد و افزود: سامانه گرمسیری زمینه آبیاری 10هزار هکتار از اراضی منطقه را فراهم و مرز چیلات نیز موجب تحول در معیشت ، توسعه شهرستان و ایجاد امنیت پایدار خواهد شد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد