امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

اجرای طرح‌های آب و خاک اولویت‌ اول وزارت جهاد کشاورزی

اجرای طرح‌های آب و خاک اولویت‌ اول وزارت جهاد کشاورزی

 
وزیر جهاد کشاورزی گفت: اجرای طرح‌های آب و خاک در استان ایلام یکی از اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "محمود حجتی"  وزیر جهاد کشاورزی ظهر امروز در آیین افتتاح 37 هزار هکتار شبکه نوین آبیاری و زهکشی در شهرستان دهلران اظهار داشت: اجرای طرح‌های آب و خاک در استان ایلام یکی از اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی است.
 
وی افزود: استان‌های ایلام و خوزستان در مجموع 550 هزار هکتار کار شبکه نوین آبیاری و زهکشی اراضی در آنها اجرایی و محقق می‌شود که تحول بزرگی در این زمینه محسوب می‌شود.
 
وزیر کشاورزی ادامه داد: اجرای این طرح از سال 93 در دو استان ایلام و خوزستان آغاز شده و با عنایت ویژه دولت هیچگونه محدودیت اعتباری برای اجرای این طرح‌ وجود ندارد و کار با پیشرفت مطلوبی در حال اجرا است.
 
حجتی با بیان اینکه مناطق مختلف کشور با وجود مشکلات کم آبی و خشکسالی دارای ظرفیت‌های بزرگی هستند گفت: دولت مصمم است با توجه به این ظرفیت‌ها مشکلات این حوزه‌ها را بر طرف کند.
 
وی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی مصمم است با تکیه بر ظرفیت‌های مناطق مختلف کشور در راستای توسعه بخش کشاورزی گام‌های ارزشمند و بلندی را بردارد و در این راه نیز توفیقاتی حاصل شده است.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد