امروز شنبه, 03 اسفند 1398 - Sat 02 22 2020
تازه ترین خبرها

ورود سرمایه گذار باعث کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی می شود

ورود سرمایه گذار باعث کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی می شود
 
معاون عمرانی فرمانداری دهلران گفت: زمانی ورود سرمایه گذار به شهرستان محقق می شود که همه مسئولان و ادارات همدل و همگام در راستای توسعه شهرستان گام بردارند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "محمد غلامی" معاون عمرانی فرماندار دهلران در جمع مدیران شهرستان دهلران گفت: رفع چالش های تولید و سرمایه گذاری در شهرستان باید در اولویت دستگاه های عضو کمیته سرمایه گذاری باشد.
 
 وی افزود: مسئولان شهرستان باید علاوه بر بررسی موانع تولید، زمینه جذب سرمایه گذار را فراهم کنند چون جذب سرمایه گذار علاوه بر ایجاد اشتغال زمینه رضایت مندی مردم از نظام و دولت بیشتر می شود.
 
معاون عمرانی فرماندار دهلران تاکید کرد: متقاضیان سرمایه گذاری و کارگاه های کوچک نباید در بروکراسی اداری معطل شوند و باید در صدور مجوزها برای اجرای طرح ها تسریع شود.
 
غلامی گفت: با ورود سرمایه گذار شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی در شهرستان خواهیم بود و این امر زمانی محقق می شود که همه مسئولان و ادارات همدل و همگام در راستای توسعه شهرستان گام بردارند.
 
وی از معرفی 30نفر در خصوص دریافت تسهیلات اشتغال خانگی خبرداد و افزود: این افراد در بخش قالی بافی از مزایای تسهیلات 50میلیون ریالی بهره مند شده اند.
 
معاون عمرانی فرماندار دهلران بیان نمود: در بخش طرح های فراگیر نیز 20نفر به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات با سود 11 درصد معرفی شده اند که پیش بینی می شود در این بخش 400میلیارد ریال برای شهرستان جذب شود.
 
وی با اشاره به طرح های مشاغل روستایی با تسهیلات 4درصد گفت: از 90میلیارد ریال تسهیلات این حوزه تا کنون 76میلیارد ریال جذب شده است.
 
غلامی تاکید کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات فراگیر و روستایی باید در جهت ایجاد کارگاه های تولیدی اقدام کنند و بصورت مستمر بازرسین دستگاه ها روند را رصد و نباید انحرافی در روند اجرا بوجود آید.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد