امروز شنبه, 03 اسفند 1398 - Sat 02 22 2020
تازه ترین خبرها

مسیر ۲۴۰ کیلومتری مهران-اندیمشک بزرگراه می شود

مسیر ۲۴۰ کیلومتری مهران-اندیمشک بزرگراه می شود
 
استاندار ایلام گفت: یکی از برنامه های استان برای توسعه راه ها اجرای پروژه بزرگراه ۲۴۰ کیلومتری مهران به سمت اندیمشک است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "قاسم سلیمانی دشتکی" استاندار ایلام اظهار کرد: طبیعت کوهستانی استان ایلام به ویژه در شهرستان های شمالی هزینه اجرای پروژه های زیربنایی در حوزه راهسازی را بالا برده است.
 
وی افزود: ولی به مدد و عنایت اباعبدالله الحسین (ع) و تردد میلیونی زوار اربعین حسینی توجه دولت به بهسازی راه های موصالاتی استان ایلام ویژه شده و سرمایه گذاری صورت گرفته در این بخش در استان در مقایسه با سال های گذشته قابل مقایسه نیست. 
 
استاندار ایلام تاکید کرد: در جریان سفر دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری به استان در زمان دولت یازدهم ۱۵۰ میلیارد تومان برای چهاربانده کردن مسیرهای ارتباطی استان تخصیص یافت که تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان آن تخصیص و هزینه شده است که این مقدار تنها در سال ۹۶ بوده است.
 
وی بیان نمود: خوشبختانه تاکنون حجم سرمایه گذاری در این بخش مناسب بوده ولی باید از سمت جنوب و استان خوزستان نیز شاهد سرعت بخشی به اجرای پروژه ها باشیم.
 
دشتکی اضافه کرد: در همین راستا اجرای پروژه احداث بزرگراه از مهران به سمت دهلران و تا اندیمشک به طول ۲۴۰ کیلومتر در دستور کار قرار گرفته و به زودی عملیات اجرایی ان آغاز خواهد شد.
 
وی عنوان کرد: برای این پروژه بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان با مشارکت بانکی ملی هزینه می شود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد