امروز شنبه, 03 اسفند 1398 - Sat 02 22 2020
تازه ترین خبرها

افتتاح و کلنگ زنی 44 پروژه در هفته دولت/ با مدیرانی که عملکرد دولت را رسانه ای نمی کنند برخورد می شود

افتتاح و کلنگ زنی 44 پروژه در هفته دولت/ با مدیرانی که عملکرد دولت را رسانه ای نمی کنند برخورد می شود
 
فرماندار دهلران گفت: باید روابط عمومی ها و مدیران با رسانه های مجوز دار ارتباط تنگاتنگ داشته باشند.
 
به گزارش نسیم دهلران، صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت برنامه ریزی برای هفته دولت در محل سالن اجتماعات فرمانداری دهلران برگزار شد.
 
"حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در این نشست اظهار کرد: عملکرد دولت در دهلران مثبت بوده و قابل دفاع می باشد.
 
وی افزود: در هفته دولت امسال 44 طرح با اعتبار 570 میلیارد ریال در حوزه عمران شهری، روستایی، فرهنگی، گردشگری و... با حضور مدیران استانی و محلی افتتاح و کلنگ زنی می شود.
 
فرماندار دهلران ادامه داد: دیدار چهره به چهره با مردم، دیدار با خانواده شهداء، احترام به مقام شامخ شهداء و... از دیگر برنامه های هفته دولت در دهلران خواهد بود.
 
وی با انتقاد شدید از مدیران شهرستان به دلیل عدم اطلاع رسانی عملکرد دولت به رسانه های شناسنامه دار ابراز نمود: رسانه ها بهترین ظرفیت برای بیان عملکرد دولت هستند و باید روابط عمومی ها و مدیران با رسانه ها ارتباط تنگا تنگ داشته باشند.
 
موسوی ادامه داد: سال گذشته خواستیم تا دستگاه ها مصاحبه های خود را در خصوص هفته دولت چاپ و به فرمانداری تحویل دهند تا در نمره ارزیابی مدیران مورد توجه قرار گیرد.
 
وی تصریح نمود: برخی مدیران در این زمینه بی توجهی نمودند که در نمره ارزیابی آن ها لحاظ شد.
 
فرماندار دهلران عنوان کرد: امسال این موضوع تشدیدتر می شود و اگر مدیران در مصاحبه با رسانه ها کوتاهی نمایند علاوه بر نمره ارزیابی در بحث بودجه ها نیز لحاظ خواهیم نمود و بودجه آن دستگاه را کمتر می کنیم.
 
وی تاکید کرد: تعامل با رسانه ها بسیار تشدید شود و مدیران حتماً تلاش نمایند تا عملکرد دستگاه آن ها در روزنامه، هفته نامه، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری انتشار یابد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد