امروز شنبه, 03 اسفند 1398 - Sat 02 22 2020
تازه ترین خبرها

پرداخت بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال

پرداخت بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران از پرداخت بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال نزدیک به هزار نفر در شهرستان دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "عباس پیش بهار" رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: دولت در زمینه تسهیلات اشتغال گام بسیار بزرگی برداشته است.
 
وی افزود: در بحث طرح های اشتغال روستایی تا کنون 136 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال 302 نفر در شهرستان دهلران پرداخت شده است.
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران ادامه داد: همچنین 49 طرح دیگر با اعتبار 115 میلیارد ریال با اشتغال 120 نفر در حال انجام و پرداخت از سوی بانک های عامل است.
 
وی به طرح های اشتغال زایی در حوزه شهری اشاره نمود و ابراز کرد: در این حوزه در مجموع 38 طرح با اعتبار 22 میلیارد و 800 میلیون ریال که برخی از آنها پرداخت و مابقی در دست بررسی می باشند.
 
پیش بهار به تسهیلات مشاغل خانگی اشاره نمود و عنوان کرد: در این حوزه نیز به 331 نفر با اعتبار 16 میلیارد و 550 میلیون ریال تسهیلات داده شده است.
 
وی در پایان اظهار نمود: در حوزه عشایر نیز 72 طرح واجد شرایط داشتیم که اعتبار آنها 18 میلیارد و 360 میلیون تومان می باشد و در مرحله پرداخت از سوی بانک های عامل هستند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد