امروز سه شنبه, 08 بهمن 1398 - Tue 01 28 2020




تازه ترین خبرها

نرخ بیکاری در دهلران 12/5 درصد است

نرخ بیکاری در دهلران 12/5 درصد است

 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: نرخ بیکاری در شهرستان دهلران 12/5 درصد است.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ نهمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل در محل سالن جلسات فرمانداری دهلران برگزار شد.
 
"شکرالله شیرخانی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در این نشست با ارائه گزارشی از نرخ بیکاری در استان اظهار کرد: نرخ بیکاری در استان ایلام 11/9 درصد می باشد که این نرخ در شهرستان دهلران 12/5 درصد است.
 
وی با اشاره به تسهیلات ارائه شده در شهرستان دهلران افزود: امسال در فاز اول تسهیلات روستایی مبلغ 121 میلیارد تومان سهم استان بوده است که 100 درصد آن جذب شده است.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ادامه داد: در شهرستان دهلران مبلغ 15 میلیارد تومان اعتبار روستایی در قالب 177 طرح با اشتغالزایی 509 نفر به متقاضیان پرداخت شده است.
 
شیرخانی گفت: در حوزه تسهیلات فراگیر مبلغ 284 میلیون تومان با اشتغالزایی برای 33 نفر و در قالب 27 طرح به متقاضیان ارائه شده است.
 
خبرنگار:سجاد کاویانی
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد