امروز سه شنبه, 08 بهمن 1398 - Tue 01 28 2020
تازه ترین خبرها

امهال وام زلزله زدگان استان تا دو سال

امهال وام زلزله زدگان استان تا دو سال

 
در نشست معاون عمرانی استاندار با مدیران عامل بانکهای استان که در محل فرمانداری آبدانان برگزار شد ، بازپرداخت وامهای زلزله زدگان برای دو سال امهال شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، معاون عمرانی استاندار در این جلسه گفت با توجه به شرایط اقتصادی کشور و در راستای حمایت از مردم منطقه با رایزنیهای متعدد موفق به اخذ موافقت دولت در امهال وامهای زلزله به مدت ۲ سال شدیم.
 
احمد کرمی بیان داشت بر اساس بند ۳ قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله تسهیلات دریافتی ساخت و تعمیر منازل به مدت دو سال تمدید گردید.
 
وی خاطرنشان کرد در زلزله سال ۹۳ حدود ۵ هزار واحد احداثی و بالغ بر ۱۸ هزار واحد تعمیرات با مشارکت مردم و از طریق تسهیلات دولت انجام که در نوع بی نظیر و از استحکام بالایی برخوردارند.
 
معاون عمرانی استاندار این قانون را شامل همه دریافت کنندگان تسهیلات عنوان و تصریح کرد: متقاضیان تا پایان سال فرصت دارند به شعب بانکها مراجعه و فرم استمهال وامهای خود را تکمیل نمایند.
 
وی لازم الاجرا بودن این قانون را منوطه به مراجعه به بانک و تمدید آن دانست و تاکید کرد پایان سال جاری آخرین مهلت برای تعین تکلیف بوده و دیگر تمدید نخواهد شد./ تابناک
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد