امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

افتتاح مرکز مشاوره روان شناختی در آموزش و پرورش دهلران

افتتاح مرکز مشاوره روان شناختی در آموزش و پرورش دهلران

 

مدیر آموزش و پرورش دهلران گفت: در راستای کمک به پیشبرد سطح تحصیلی دانش آموزان دهلرانی و ارائه مشاوره های اجتماعی به اولیا دانش آموزان، مرکز مشاوره روان شناختی در آموزش و پرورش دهلران راه اندازی شد.

 

نسیم دهلران;سیدغلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از راه‌اندازی مرکز مشاوره روان‌شناختی در دهلران خبر داد و اظهار کرد: برای داشتن آموزش و پرورشی پویا و کارآمدتر مرکز مشاوره روان‌شناختی آموزش و پرورش دهلران راه‌اندازی و آغاز به کار کرد.
 
وی افزود: با توجه به اهمیت و نقش تأثیرگذار مشاوره و هدایت تحصیلی و اجتماعی دانش‌آموزان در پیشگیری از رفتارهای مخاطره‌آمیز و تهدیدکننده سلامت آنها و همچنین کمک به پیشبرد سطح تحصیلی دانش‌آموزان، گریز از خانه و جلوگیری از ترک تحصیل دانش‌آموزان مرکز مشاوره خانواده در آموزش و پرورش دهلران راه‌اندازی شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران عنوان کرد: این مرکز مشاوره روان‌شناختی با استفاده از ظرفیت مشاورین با تجربه آموزش و پرورش دهلران خدماتی از جمله مشاوره‌های تحصیلی، آزمون‌های علمی و مباحث اجتماعی و ارتباطی را به دانش‌آموزان و اولیاء آنها به عنوان جامعه هدف این مرکز ارائه خواهد داد.

 

30741/10

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.