امروز دوشنبه, 04 تیر 1397 - Sun 06 24 2018
تازه ترین خبرها

افتتاح مرکز مشاوره روان شناختی در آموزش و پرورش دهلران

افتتاح مرکز مشاوره روان شناختی در آموزش و پرورش دهلران

 

مدیر آموزش و پرورش دهلران گفت: در راستای کمک به پیشبرد سطح تحصیلی دانش آموزان دهلرانی و ارائه مشاوره های اجتماعی به اولیا دانش آموزان، مرکز مشاوره روان شناختی در آموزش و پرورش دهلران راه اندازی شد.

 

نسیم دهلران;سیدغلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از راه‌اندازی مرکز مشاوره روان‌شناختی در دهلران خبر داد و اظهار کرد: برای داشتن آموزش و پرورشی پویا و کارآمدتر مرکز مشاوره روان‌شناختی آموزش و پرورش دهلران راه‌اندازی و آغاز به کار کرد.
 
وی افزود: با توجه به اهمیت و نقش تأثیرگذار مشاوره و هدایت تحصیلی و اجتماعی دانش‌آموزان در پیشگیری از رفتارهای مخاطره‌آمیز و تهدیدکننده سلامت آنها و همچنین کمک به پیشبرد سطح تحصیلی دانش‌آموزان، گریز از خانه و جلوگیری از ترک تحصیل دانش‌آموزان مرکز مشاوره خانواده در آموزش و پرورش دهلران راه‌اندازی شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران عنوان کرد: این مرکز مشاوره روان‌شناختی با استفاده از ظرفیت مشاورین با تجربه آموزش و پرورش دهلران خدماتی از جمله مشاوره‌های تحصیلی، آزمون‌های علمی و مباحث اجتماعی و ارتباطی را به دانش‌آموزان و اولیاء آنها به عنوان جامعه هدف این مرکز ارائه خواهد داد.

 

30741/10

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد