امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

دستگیری عامل تهدید فضای مجازی در دهلران

دستگیری عامل تهدید فضای مجازی در دهلران
 
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از دستگیری عامل انتشار تصاویر شخصی یکی از شهروندان دهلرانی و تهدید او در فضای مجازی خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ سرهنگ منوچهر مکی- فرمانده انتظامی شهرستان دهلران- در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تهدید وی توسط یکی از کاربران شبکه تلگرام و انتشار تصاویر خصوصی وی، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت. 
 
وی افزود: کارشناسان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دهلران با اقدامات فنی در  فضای مجازی موفق شدند متهم را که از آشنایان شاکی بوده و قصد انتقام جویی از وی را داشت، شناسایی و او را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران تصریح کرد: متهم که فایل عکس های شخصی شاکی را از روی یک رم به سرقت برده بود با استفاده از یک خط ناشناس و در استانی دیگر اقدام به انتشار عکس ها و تهدید شاکی کرده بود.
 
سرهنگ مکی بیان نمود: متهم پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود و در بازجویی فنی و پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود که در این زمینه پرونده مقدماتی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
 
وی عنوان کرد: خانواده ها در نگهداری عکس‌ها و اطلاعات محرمانه خود و فرزندانشان نهایت دقت و تلاش را داشته باشند و مانع انتشار آنها در فضای سایبر از سوی فرزندانشان شوند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.