امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

اختصاص 8 میلیارد ریال برای توسعه مجتمع آبگرم دهلران

اختصاص 8 میلیارد ریال برای توسعه مجتمع آبگرم دهلران

 

رئیس گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از تصویب اختصاص 8 میلیارد ریال به مجتمع آبگرم دهلران خبر داد.

 

نسیم دهلران;محمد نورالهی رئیس گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار ما از تصویب اختصاص 8 میلیارد ریال به مجتمع آبگرم دهلران خبر داد.

 

وی افزود: پس از برگزاری نشست بررسی مسائل و مشکلات منطقه نمونه گردشگری دهلران و مجتمع آبگرم با حضور استاندار و مدیران کل استان با تاکید استاندار مقرر شد تمهیدات لازم جهت واگذاری زمین به سرمایه گذار جهت اجرای طرح صورت پذیرد و تسهیلات ریالی جهت توسعه طرح به سرمایه گذار اعطا شود.

 

نورالهی با اشاره به پیگیری های سرمایه گذار بخش خصوصی این طرح و اهتمام مسئولین مربوطه عنوان کرد: مبلغ 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی جهت بهسازی راه دسترسی، آسفالت مسیر، تاسیسات برق و روشنایی،  محوطه‌سازی و آبرسانی هزینه شده است.

 

وی اضافه کرد: از محل اعتبارات ملی مبلغ 3 میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و شهرستانی مبلغ 5 میلیارد و 100 میلیونریال در سال ۹۶مصوب شده که در صورت تخصیص اعتبار مورد نظر شاهد پیشرفت چشمگیری در منطقه نمونه و مجتمع آبگرم دهلران خواهیم بود.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.