امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

تعمیر و مرمت شکستگی لوله مرکز شهر+تصویر

تعمیر و مرمت شکتگی لوله مرکز شهر
 
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دهلران از تعمیر و مرمت شکستگی لوله در مرکز شهر دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ شکستن لوله های آب آشامیدنی در زیر جاده های شهر دهلران یکی از اتفاقاتی است که این روزها بسیار به چشم می خورد و دیگر برای مردم به یک امر طبیعی تبدیل شده است.
 
این شکستن ها به دلیل فرسوده شدن زیر ساخت های شبکه آب رسانی شهرستان دهلران است و می طلبد که مسئولان شهرستان و استان برای حل این مشکل که در سال های آینده به معضل تبدیل می شود بودجه ای در نطر بگیرند تا این زیرساخت ها تعویض شوند.
 
اما در این بین یکی از مهم ترین عملکردها این است که آب و فاضلاب دهلران پس از شکستن لوله ها سریع به محل رفته و آن را ترمیم کنند.
 
بر اساس این گزارش؛ در نزدیکی میدان بسیج شاه لوله شهر دهلران دچار شکستنی شد که بلا فاصله با همکاری آب و فاضلاب ترمیم گشت.
 
کیومرث اسماعیلی- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دهلران- در این باره اظهار کرد: پس از شکستن لوله‌های آزبست شهرستان دهلران و اطلاع از وقوع حادثه نیروهای تلاشگر آب و فاضلاب از همان دقایق اولیه به محل اعزام شدند.
 
وی افزود: پس از تخلیه و پاکسازی‌ خط حادثه دیده عملیات تعمیرات  و محل شکستگی "کلمپ آبند بوشن"  انجام گرفت.
 
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دهلران تصریح کرد: به کار بردن کلمپ به ویژه در نقاط حساس سبب کاهش مدت زمان تعمیرات می‌شود و از همه مهمتر به حداقل رسیدن کاهش هدر رفت محل شکستگی و کاهش زمان تعمیرات و عدم ایجاد اختلال در توزیع آب و نهایتا جلوگیری از نارضایتی‌های مردمی با عنایت به گرمسیری بودن منطقه از دیگر ویژگی‌های استفاده از کلمپ است.
 
وی از شهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات، شبکه‌های توزیع و خطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی 122  شرکت آب و فاضلاب تماس حاصل کنند و در صورت قطع آب با صبر و بردباری شرکت آب و فاضلاب را همراهی کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به رفع مشکل پرداخت.
 
اسماعیلی بیان نمود: کار مرمت شبکه در کوتاهترین زمان ممکن و به روز است.
 
تعمیر و مرمت شکتگی لوله مرکز شهر+تصویر
تعمیر و مرمت شکتگی لوله مرکز شهر+تصویر
تعمیر و مرمت شکتگی لوله مرکز شهر+تصویر
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.