امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

پرداخت بیش از 15 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان امداد در دهلران

پرداخت بیش از 15 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان امداد در دهلران

 

مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 15 میلیارد ریال از محل منابع امدادی به متقاضیان تحت حمایت این نهاد در دهلران پرداخت شده است.

 

نسیم دهلران؛ سید سبزوار موسوی رییس کمیته امداد شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه جوانان متقاضی دریافت  تسهیلات اشتغال زایی به کمیته امداد دهلران مراجعه کنند، اظهار کرد: این نهاد حمایتی آمادگی دارد نسبت به پرداخت تسهیلات اشتغال به خانواده های تحت حمایت خود با سقف باز تسهیلات اشتغال به میزان هرنفر 200میلیون ریال اقدام نماید.

 

 

وی افزود : از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 15 میلیارد ریال از محل منابع امدادی بدون کارمزد و از محل منابع بانکی با کارمزد 4 درصد در راستای ایجاد اشتغال در دهلران پرداخت شده است.

 

 

موسوی عنوان کرد: از خانواده های تحت حمایت که نیروی کار دارند و متقاضی اشتغال هستند خواست با مراجعه به این نهاد از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان کمیته امداد از ابتدای آموزش تا پایان بهره برداری از طرح های اشتغالزایی بانظارت لازم در کنار مددجویان متقاضی خواهد بود.

 

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد