امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

مسجدراه کربلا تعمیر و مرمت می شود

مسجدراه کربلا تعمیر و مرمت می شود
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران از تعمیر و مرمت مسجد راه کربلای دهلران در آینده نزدیک خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ چندی پیش گزارشی در سایت خبری نسیم دهلران تحت عنوان "مسجد راه کربلا دهلران در آستانه تخریب" درج شد و همچنین در کانال تلگرامی این پایگاه خبری درخواست های مردمی مبنی بر تعمیر و مرمت مسجدراه کربلا به انتشار درآمد.
 
بر اساس این گزارش؛ سید ابراهیم حسینی- رئیس شورای شهر دهلران- به همراه تعدادی از اعضای شورای این شهر به بازدید مسجد راه کربلا رفتند و مشکلات آن را مشاهده نمودند.
 
رحمان جابری- نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران- در این خصوص به خبرنگار ما گفت: مسجد راه کربلا یک پایگاه بسیار قوی در برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی می باشد.
 
وی اظهار کرد: متأسفانه چندین سال است که این مسجد مورد بی مهری قرار گرفته و هیچگونه اعتباری برای آن تخصیص داده نشده است.
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلرانابراز نمود: مسجد راه کربلا همانطور که از اسمش مشخص است برای زائران امیم حسین(ع) و مساففرین که از شهر دهلران می گذرند ساخته شده است.
 
وی با اشاره به اینکه باید درب مسجد راه کربلا برای عموم همیشه باز باشد، عنوان کرد: شهرداری باید باتوجه به فرارسید ماه محرم و مسافران زیادی که از مسییر این مسجد عبور می کنند، سریعاً نسبت به تعمیر و مرمت این مسجد و مشخص شدن خادم آن اقدام نماید.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد