امروز دوشنبه, 05 اسفند 1398 - Sun 02 23 2020
تازه ترین خبرها

رتبه اول دهلران در بخش آسفالت/ مسئولان کارهای نکرده را به خود اختصاص ندهند

رتبه اول دهلران در بخش آسفالت/ مسئولان کارهای نکرده را به خود اختصاص ندهند
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران گفت: اعتبار جدید شهرداری توسط شهردار و شورا جذب شده است و اگر کسی دیگر این ادعا را داشته باشد دروغی بیش نیست.
 
به گزارش نسیم دهلران، "رحمان جابری" نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: اعضای شورای شهر برای مردم آمده اند و عهد بستیم که کار برای مردم کنیم و به دنبال سیاسی کاری نیستیم.
 
وی به عملکرد شورا و شهرداری از ابتدای فعالیت دور پنجم شورا تا کنون اشاره نمود و افزود: تا کنون بیش از 100 هزار متر مربع از سطح خیابان های دهلران آسفالت شده و در این زمینه رتبه اول را بین شهرداری های استان داریم.
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران بیان نمود: 30هزار متر مربع زیرسازی معابر انجام شده و 3میلیارد ریال اعتبار برای جدول کشی خیابان های سطح شهر قرار دادیم که تاکنون 40درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
 
وی ضمن تشکر از امام جمعه برای پیگیری جایگاه پذیرایی اربعین، بیان نمود: برای این جایگاه 6 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
جابری ابراز نمود: تابلوهای راهنمایی مسافران برای سطح شهر خریداری شده است و به زودی نصب می شود.
 
وی گفت: بهسازی و مقاوم سازی شهرداری، تجهیز و بهسازی کشتارگاه، مناسب سازی سایت زباله، به پیمان رفتن پارک شقایق و لاله، خرید سطل زباله و... از دیگر اقدامات شورا و شهرداری می باشد.
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران تصریح نمود: عملیات زیرسازی میدان شهید چاغروند با اعتبار یک میلیارد ریال آزاد شده است.
 
وی به درخواست های مکرر مردم در خصوص آسفالت خیابان ها اشاره نمود و عنوان کرد: شهرداری خیابان های که زیرسازی آن ها از جمله گازکشی و فاضلاب انجام شده است را می تئند آسفالت کند.
 
جابری عنوان کرد: 2میلیارد ریال اعتبار برای خرید ماشین آتش نشانی گذاشته ایم که به زودی خریداری می شود.
 
وی بیان نمود: 2میلیارد و 500 میلیون ریال نیز برای تغییر و بازسازی میدان انقلاب گذاشته شده که در آینده نزدیک به پیمان خواهد رفت.
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران افزود: پیاده رو سازی خیابان اصلی شهر، ایجاد پارک کنار گذر از دانشگاه آزاد تا میدان فتح المبین از دیگر پروژه هایی است که با با اعتباری که شورا و شهرداری جذب نموده است انجام می شود.
 
وی به اعتباراتی که در ماه های اخیر به حساب شهداری واریز شده است اشاره نمود و گفت: بالغ بر 14 میلیارد ریال اعتبار هم کنون در حساب شهرداری می باشد.
 
جابری بیان نمود: این اعتبار توسط شهردار و شورا جذب شده است و اگر کسی دیگر این ادعا را داشته باشد دروغی بیش نیست.
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران عنوان کرد: درست نیست کسی که کاری انجام نداده و زحمتی نکشیده، زحمات دیگران را به نام خود ثبت کند.
 
وی ابراز داشت: مسئولان وقتی دفتر نفت و گاز غرب کشور به ایلام برده شد و نیروگاه برق دهلران به جای دیگر رفت سکوت کردند در حالی که باید برای مردم فریاد می زدند نه اینکه کار دیگران را به نام خود معرفی کنند.
 
نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر دهلران با اشاره به اینکه مسئولان نباید به دنبال عزل و نصب مدیران شهرها باشند افزود: سهم دهلران در مدیریت استان صفر است.
 
وی ابراز نمود: دهلران در همه چیز اوله، درنماز جمعه اوله ولی مصلی جمعه نداریم و مسئولان پیگیر باشند.
 
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد