امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

افتتاح و کلنگ زنی 20 طرح عمرانی و خدمات در دهلران

افتتاح و کلنگ زنی 20 طرح عمرانی و خدمات در دهلران
 
همزمان با سومین روز از دهه فجر 20 طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی در بخش های زرین آباد و میمه شهرستان دهلران کلنگ زنی و بهره برداری شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در آیین کلنگ زنی و بهره برداری از این طرح ها اظهار کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع اعتباری بالغ بر 24 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
وی در آئین بهره برداری و کلنگ زنی این طرح ها گفت: روکش آسفالت، اصلاح شبکه معابر، بهسازی بلوارها، احداث خانه بهداشت و بهره برداری از هشت باب مسکن مددجویان از جمله این پروژه ها در بخش زرین آباد هستند.
 
فرماندار دهلران افزود: بهره برداری از 6 کیلومتر روکش آسفالت راه روستایی پهله به بردی با 10 میلیارد ریال اعتبار از مهمترین این پروژه ها بود.
 
وی بیان نمود: در بخش میمه نیز 6 پروژه در حوزه های عمران شهری و خدماتی به ارزش هشت میلیارد ریال کلنگ زنی و هشت پروژه دیگر در عمران شهری با اعتبار 9 میلیارد ریال بهره برداری شد.
 
موسوی همچنین در نشست شورای اداری بخش زرین آباد و دیدار با مردم میمه افزود: خدمات و اقدامات دولت در بخش های زرین آباد و میمه در چند سال اخیر چشمگیر و قابل تقدیر است.
 
وی طرح آبیاری تحت فشار پهله و پرچینه در سطح 700 هکتار از اراضی منطقه که تا یک هزار هکتار قابل توسعه است را از مهمترین پروژه ها ذکر کرد و افزود: بیش از 200 میلیارد ریال برای این پروژه هزینه می شود.
 
فرماندار دهلران با اشاره به اعتبار 10 میلیارد ریالی برای از سرگیری عملیات احداث جاده چمسرخ گفت: برای روکش آسفالت محور سه راهی کاور به پهله نیز 10 میلیارد ریال هزینه می شود.
 
وی کلنگ زنی خط انتقال گاز به پهله و میمه با 50 میلیارد ریال را از دیگر اقدامات ذکر کرد و گفت: بهره برداری از پل خربزان با 10 میلیارد ریال هزینه از دیگر اقدمات در این بخش است.
 
وی توجه به راه ها، آموزش و بهداشت در میمه یادآور شد و افزود: مسیر ارتباطی میمه به آبدانان با هزینه 10 میلیارد ریال در حال اجراست و برای روکش آسفالت میمه به پهله نیز 10 میلیارد ریال هزینه می شود.
 
موسوی گردشگری را از ظرفیت های میمه ذکر کرد و گفت: کار گازرسانی به این بخش ها در حال انجام است و امیدواریم تا سال آینده شهرهای میمه و زرین آباد و روستاهای آن از نعمت گاز خانگی بهره مند شوند. 
 
" سیددمحسن موسوی" امام جمعه دهلران نیز در این دیدارها با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک دهه فجر و اشاره به خدمات و اقدامات در بخش گفت:رفع مشکلات اولیه و تلاش برای ارایه خدمات بیشتر مد نظر همه باشد.
 
وی با اشاره به سوابق بخش در دفاع مقدس و حق انها برای بهره مندی از مزایای جنگی بودن منطقه افزود:اسقرار امام جمعه.نمایندگی اوقاف و توجه به جاده چمسرخ.اشتغال جوانان و توجه بنیاد حفظ اثار به منطقه از ضروریات است.
 
نشست شورای اداری بخش زرین اباد و دیدار با مردم شهر میمه با حضور فرماندار و امام جمعه و مدیران بمناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد