امروز یکشنبه, 28 بهمن 1397 - Sun 02 17 2019
تازه ترین خبرها

بهره برداری از 12 طرح آموزشی و درمانی در موسیان

بهره برداری از 12 طرح آموزشی و درمانی در موسیان
 
12 پروژه در بخش موسیان شهرستان دهلران با حضور مسئولان محلی بهره برداری شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در حاشیه بهره برداری از این طرح ها گفت: این پروژه ها در حوزه های بهداشتی، آموزشی، خدماتی و عمرانی هستند.
 
وی افزود: برای اجرای این پروژه ها در مجموع اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
 
فرماندار دهلران بهره برداری از خانه های بهداشت، فضاهای آموزشی، کارگاه های تولیدی کوچک، عمران روستایی و آسفالت معاب رار از جمله مهمترین پروژه های این بخش برشمرد و تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های بخش موسیان دولت سرمایه گذاری های کلانی در این بخش انجام داده است.
 
وی به احیای طرح 50 هزار هکتاری عین خوش ، فکه اشاره کرد و یادآور شد: 36 هزار هکتار از این اراضی با هزینه پنج هزار و 500 میلیارد ریال آماده بهره برداری است که با حضور مسئولان کشوری و استانی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
 
موسوی به اجرای سامانه گرمسیری در شهرستان نیز پرداخت و گفت: بهره برداری از طرح آبیاری و زهکشی دویرج یک در سطح چهار هزار هکتار با هزینه 310 میلیارد ریال و کلنگ زنی طرح سه هزار و 500 هکتاری دویرج 2 با اعتبار 400 میلیارد ریال از دیگر پروژه های این بخش هستند که به همت دولت و در دهه فجر بهره برداری و کلنگ زنی می شوند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد