امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

افزایش چهار برابری اعتبارات اتصال به شبکه راه آهن استان ایلام

افزایش سه برابری اعتبارات اتصال به شبکه راه آهن استان ایلام
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت حمل و نقل است که می تواند ره‌آورد توسعه برای استان ایلام در ابعاد مختلف باشد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "شادمهر کاظم زاده" نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعتبار اتصال ایلام به شبکه راه آهن کشور از 20 میلیارد ریال به 81 میلیارد و 750 میلیون ریال افزایش پیدا کرده است.
 
عضو مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر اهمیت و ضرورت وجود راه آهن برای استان ایلام گفت: صنعت حمل و نقل است که می تواند ره‌آورد توسعه برای استان ایلام در ابعاد مختلف باشد.
 
وی افزود: توسعه برای رشد و نشان دادن تاثیرات خود نیازمند زیرساخت ها و بسترسازی های مناسبی است که از بدیهی‌ترین آن ها داشتن راه های مواصلاتی ایمن است.
 
نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر، آبدانان و بدره در ادامه تصریح کرد: اگر چه در گذشته نیز به اهمیت احداث بزرگراه و اتصال به شبکه ریلی کشور برای این استان وعده‌هایی داده شده بود اما پس از استقبال عظیم مردم از مرز مهران برای زیارت اربعین بود که لزوم انجام این اقدامات بیش از پیش احساس شد، در بودجه 97 اعتبار مرحله اول برای آن مصوب که گامی مهم در جهت عملی طرح می باشد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد