امروز شنبه, 31 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018
تازه ترین خبرها

سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی+تصویر

سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی
 
رئیس جمعیت هلال احمر دهلران از سقوط یک دستگاه خودروی پراید در کانال زه کشی کشاورزی و نجات سرنشین آن توسط این جمعیت در دهستان دشت عباس خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، بارش باران ۵۱ میلی متری که از شب گذشته در منطقه دشت عباس از توابع شهرستان دهلران شروع به باریدن کرد باعث بروز سیلاب در این منطقه شد.
 
بر اساس این گزارش، بامداد امروز یک دستگاه خودروی پراید به دلیل جاری شدن سیلاب در مسیر جاده دشت عباس به اندیمشک از جاده منحرف و در یک کانال زه کشی کشاورزی سقوط می کند.
 
"فریدون ملک میرزایی" رئیس جمعیت هلال احمر دهلران در این خصوص به خبرنگار ما اظهار کرد: ساعت ۵:۴۷دقیقه بامداد امروز طی تماس تلفی با مرکز هماهنگی و کنترل عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام سقوط یک دستگاه پراید در جاده دشت عباس به اندیمشک گزارش شد.
 
وی افزود: به محض اطلاع از استان، تیم پایگاه امداد و نجات هلال احمر دشت عباس به محل اعزام و پس از بررسی صحنه و تثبیت نمودن خودروی پراید در حال حرکت در آب، عملیات رهاسازی سرنشین خودرو با شکستن شیشه آن انجام شد.
 
رئیس جمعیت هلال احمر دهلران بیان نمود: خودروی پراید در لحظه رسیدن گروه امداد هلال احمر پر از آب بود و سرنشین آن تا گردن زیر آب قرار داشت که با سرعت عمل پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر دشت عباس خوشبختانه سرنشین سالم به بیرون کشیده شد.
 
وی ادامه داد: پس از رها سازی سرنشین خودرو، امداد های اولیه بر روی وی انجام و توسط جمعیت هلال احمر برای مداوای کامل به درمانگاه دهستان دشت عباس منتقل گشت.
 
سرنشینان خودروی پراید دو نفر بودند که یکی از آن ها قبل از سقوط توانسته بود خود را نجات دهد و برای نجات دیگر سرنشین از مردم و کمک بخواهد.
 
سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی
سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی
سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی
سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی
سقوط خودروی پراید در کانال کشاورزی
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد