امروز پنج شنبه, 27 دی 1397 - Thu 01 17 2019
تازه ترین خبرها

توقیف ۱۸ دستگاه موتور سیکلت متخلف در دهلران

توقیف ۱۸ دستگاه موتور سیکلت متخلف در دهلران
 
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با اشاره به اجرای طرح پاکسازی پارک ها و تفرج گاه ها، گفت: در اجرای این طرح ۱۸ دستگاه موتور سیکلت متخلف توقیف وروانه پارکینگ شدند.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ "منوچهر مکی" فرمانده انتظامی شهرستان دهلران در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان دهلران در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، کاهش آسیب های اجتماعی و پاکسازی مکان های عمومی و تفرجگاه های سطح شهر دهلران و برخورد با رانندگان و راکبان متخلف و مقابله با موتور سیکلت های حادثه ساز، تعداد ۱۸ دستگاه موتورسیکلت را توقیف و روانه پارکینگ کردند.
 
وی افزود: مأموران با هماهنگی و دستور دادستان دادسرای شهرستان دهلران این موتورسیکلت ها را توقیف کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران یادآور شد: ایجاد مزاحمت برای خانواده ها، همراه نداشتن مدارک و انجام حرکات نمایشی و خطرناک از تخلفات راکبان این موتورسیکلت ها بوده است.
 
سرهنگ مکی در پایان با تاکید بر استمرار اجرای این طرح تا پایان سال گفت: پلیس با اعمال طرح های مختلف با مجرمان و برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم قاطعانه برخورد می کند و سامانه فوریتی ۱۱۰ تمام وقت آماده رسیدگی به خواسته های شهروندان است.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد