امروز یکشنبه, 27 اسفند 1396 - Sun 03 18 2018
تازه ترین خبرها

افزایش پنج درصدی بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری استان

افزایش پنج درصدی بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری استان
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: پیش بینی می شود امسال و در ایلام نوروز 97 با افزایش پنج درصدی بازدید گردشگران از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری استان باشیم.
 
به گزارش نسیم دهلران، "عبدالمالک شنبه زده" مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: سال گذشته 431 هزار نفر از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری استان بازدید کرده اند که امسال پیش بینی می شود این مقدار با افزایش پنج درصدی به بیش از 450 هزار نفر برسد.
 
وی افزود: بعد از مرکز استان، شهرستان های دهلران و دره شهر دارای بالاترین آمار گردشگران و مسافران نوروزی هستند.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از برپایی نوروزگاه در شهرستان های استان خبر داد و یادآور شد: این طرح در شهرستان های ایلام، دره شهر، آبدانان، مهران و دهلران اجرا خواهد شد.
 
شنبه زاده گفت: نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی، سرویس های بهداشتی و تاسیسات گردشگری، تبلغیات و برنامه های تلویزیونی، توزیع کتابچه و نقشه ها و اطلاع رسانی از دیگر برنامه ها و اقدامات ایام نوروز است.
 
وی از برپایی هفت اردوگاه گردشگری در استان خبر داد و افزود: این مراکز در حیدرآباد ایلام، سراب آبدانان، مهران، دره شهر، کلم و زرین آباد و میمه دهلران دایر می شوند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.