امروز شنبه, 31 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018
تازه ترین خبرها

افزایش پنج درصدی بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری استان

افزایش پنج درصدی بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری استان
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: پیش بینی می شود امسال و در ایلام نوروز 97 با افزایش پنج درصدی بازدید گردشگران از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری استان باشیم.
 
به گزارش نسیم دهلران، "عبدالمالک شنبه زده" مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: سال گذشته 431 هزار نفر از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری استان بازدید کرده اند که امسال پیش بینی می شود این مقدار با افزایش پنج درصدی به بیش از 450 هزار نفر برسد.
 
وی افزود: بعد از مرکز استان، شهرستان های دهلران و دره شهر دارای بالاترین آمار گردشگران و مسافران نوروزی هستند.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از برپایی نوروزگاه در شهرستان های استان خبر داد و یادآور شد: این طرح در شهرستان های ایلام، دره شهر، آبدانان، مهران و دهلران اجرا خواهد شد.
 
شنبه زاده گفت: نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی، سرویس های بهداشتی و تاسیسات گردشگری، تبلغیات و برنامه های تلویزیونی، توزیع کتابچه و نقشه ها و اطلاع رسانی از دیگر برنامه ها و اقدامات ایام نوروز است.
 
وی از برپایی هفت اردوگاه گردشگری در استان خبر داد و افزود: این مراکز در حیدرآباد ایلام، سراب آبدانان، مهران، دره شهر، کلم و زرین آباد و میمه دهلران دایر می شوند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد