امروز جمعه, 23 آذر 1397 - Fri 12 14 2018
تازه ترین خبرها

صدور بیش از 10 هزار فقره کارت ملی هوشمند

صدور بیش از 10 هزار فقره کارت ملی هوشمند
 
فرماندار دهلران گفت: بیش از 10 هزار فقره کارت ملی هوشمند در شهرستان دهلران صادر شده است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در نشست ثبت وقایع حیاتی این شهرستان اظهار کرد: کارت هوشمند ملی ضمن احراز هویت افراد نقش مهمی در تسهیل خدمات دارد و بخشی از خدمات ثبت احوال در راستای حقوق شهروندی مورد تاکید رئیس جمهور است.
 
وی با بیان اینکه کارت هوشمند ملی ابزار کاملی برای شناسایی هویت افراد است، افزود: با اتخاذ تصمیمات لازم سرعت صدور و تحویل کارت ملی هوشمند در سطح شهرستان را افزایش می دهیم تا بتوانیم درصد بیشتری از افراد را صاحب کارت ملی هوشمند کنیم.
 
فرماندار دهلران با اشاره به وضعیت صدور شناسنامه مکانیزه در سطح شهرستان یادآور شد: در این مدت(11 ماهه سال) یک هزار و 796 فقره شناسنامه مکانیزه برای افراد بالای 15 سال صادر شده است.
 
وی با اشاره به ثبت وقایع حیاتی در این شهرستان یادآور شد: همچنین در مدت یاد شده یک هزار و 284 واقعه ولادت و 237 واقعه فوت ثبت شده است.
 
موسوی با بیان اینکه 100 درصد وقایع حیاتی شهرستان دهلران در موقع مقرر ثبت شده اند، گفت: در این مدت( 11 ماهه سال) 528 واقعه ازدواج نیز ثبت شده است.
 
به گفته موسوی در این مدت به ازای هر 16 واقعه ازدواج در شهرستان دهلران یک واقعه طلاق نیز به ثبت رسیده است.
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد