امروز شنبه, 31 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018
تازه ترین خبرها

معرفی شهید دهلرانی به عنوان شهید شاخص کارگری استان ایلام

معرفی شهید دهلرانی به عنوان شهید شاخص کارگری استان ایلام
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران از انتخاب شهید والامقام ،مراد نادری بعنوان شهید شاخص کارگری استان ایلام خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ پاسدار "علی آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: تقریبا از یکسال و نیم پیش به حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید باهنر ناحیه دهلران ماموریت داده شد تا نسبت به کار فرهنگی دررابطه با شهید والامقام مراد نادری اقدام نموده و حق مطلب را در رابطه با این شهید ادا شود.
 
وی افزود: الحمدالله تلاشها واقدامات همکاران ما در این رابطه موثر و منتج به نتیجه شد و شهید مراد نادری بعنوان شهید شاخص قشر بسیج کارگری استان ایلام انتخاب گردید.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران در رابطه با کارهای انجام شده برای شناخت بیشتر از جایگاه و شخصیت این شهید مظلوم گفت: با تلاش و پیگیری، کتابی دررابطه با سرگذشت این شهید عزیز نوشته شده و سپس مستند کاملی از سرگذشت شهید نادری توسط صداو سیمای کشور تهیه شده است.
 
وی تصریح نمود: با پیگیری و تلاشها در کنگره 14 هزار شهید کارگری کشور، درششم اسفندماه 96؛از مقام و شخصیت شهید مراد نادری بعنوان شهید شاخص قشر کارگری استان ایلام تجلیل بعمل آمد.
 
سرهنگ آبدونی ضمن تقدیر از حوزه بسیج کارگری ناحیه دهلران و سازمان بسیج کارگری سپاه استان ایلام، عنوان کرد: شناخت و معرفی جایگاه و منزلت شهدا وظیفه همه ماست؛ لذا ما برای معرفی بیشترشهید مراد نادری اقدامات فرهنگی موثرتری انجام خواهیم داد.
 
معرفی شهید دهلرانی به عنوان شهید شاخص کارگری استان ایلام
معرفی شهید دهلرانی به عنوان شهید شاخص کارگری استان ایلام
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد