امروز جمعه, 23 آذر 1397 - Fri 12 14 2018
تازه ترین خبرها

نیسان حامل سارقان در دهلران، متوقف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: عصر امروز یک خودروی نیسان که قصد فرار از قانون را داشت با شلیک پلیس زمینگیر شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ" منوچهر مکی" فرمانده انتظامی شهرستان دهلران اظهار کرد : در پی تماس های مردمی و چندین فقره وقوع سرقت نافرجام در سطح شهرستان دهلران توسط یک دستگاه نیسان با پلاک مشخص، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
 
وی افزود: پس از تحقیق و بررسی پلیس، به محض رویت خودروی نیسان توسط گشت کلانتری شهرستان دهلران با اعلام اخطار پلیس مواجه که راننده بدون توجه با سرعت غیرمجاز فرار می کند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران یادآور شد: پس از تعقیب و گریز و با شلیک پلیس به لاستیک خودرو، بالاخره این نیسان حامل سارقان متوقف می شود.
 
وی تصریح کرد: راننده خودرو بلافاصله پس از توقف با استفاده از شلوغی صحنه اقدام به فرار می کند و خودرو با نظر مقام قضایی به پارکینگ منتقل می شود. 
 
سرهنگ مکی خاطرنشان کرد: در حین تعقیب و گریز، خودروی نیسان که با سرعت غیرمجاز در حرکت بود ،خسارت های جزئی بر تعدادی از خودروهای مردم وارد کرد. 
 
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران در پایان گفت : در کمتر از ۲ ساعت ، راننده خودرو نیسان شناسایی و تلاش برای دستگیری متهم توسط پلیس ادامه دارد.
 
نیسان حامل سارقان در دهلران، متوقف شدنیسان حامل سارقان در دهلران، متوقف شد
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد