امروز یکشنبه, 27 اسفند 1396 - Sun 03 18 2018
تازه ترین خبرها

کارگاه کارآفرینی در دهلران و چرداول برگزار شد

کارگاه کارآفرینی در دهلران و چرداول برگزار شد
 
سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام از برگزاری کارگاه آموزشی صیانت با موضوع کارآفرینی و حفظ حریم و حقوق فردی در شهرستان های چرداول و دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "عهدیه طهماسبی" سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: این کارگاه های آموزشی با همکاری سازمانهای مردم نهاد جمعیت همیاران درد آشنا دهلران و موسسه موج مثبت شهرستان چرداول امروز سه شنبه در محل فرمانداری های این شهرستانها برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در این کارگاه های آموزشی موضوع کارآفرینی و اشتغال برای جوانان توسط استاد شفیعی و استاد بابایی آموزش داده شد.
 
سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی را ترویج فرهنگ کار و اشتغال در بین جوانان و همچنین توجه به مقوله کارآفرینی و خلاقیت و ایده پردازی برای راه اندازی کسب و کارهای جدید برشمرد.
 
وی گفت: این کارگاه های آموزشی توسط سازمان های مردم نهاد و با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و شورای مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان ها برگزار شده است.
 
طهماسبی ابراز امیدواری کرد که با آشنایی جوانان با مقوله های کارافرینی بتوان در آینده شاهد شکوفایی خلاقیت و توانمندی آنها در راه اندازی کسب و کارهای جدید بود.
 
بیش از 250 تشکل مردمی و غیر دولتی در استان ایلام وجود دارد که در بخش های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، آسیب ها و ... فعالیت دارند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.