امروز شنبه, 31 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018
تازه ترین خبرها

کارگاه کارآفرینی در دهلران و چرداول برگزار شد

کارگاه کارآفرینی در دهلران و چرداول برگزار شد
 
سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام از برگزاری کارگاه آموزشی صیانت با موضوع کارآفرینی و حفظ حریم و حقوق فردی در شهرستان های چرداول و دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "عهدیه طهماسبی" سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: این کارگاه های آموزشی با همکاری سازمانهای مردم نهاد جمعیت همیاران درد آشنا دهلران و موسسه موج مثبت شهرستان چرداول امروز سه شنبه در محل فرمانداری های این شهرستانها برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در این کارگاه های آموزشی موضوع کارآفرینی و اشتغال برای جوانان توسط استاد شفیعی و استاد بابایی آموزش داده شد.
 
سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی را ترویج فرهنگ کار و اشتغال در بین جوانان و همچنین توجه به مقوله کارآفرینی و خلاقیت و ایده پردازی برای راه اندازی کسب و کارهای جدید برشمرد.
 
وی گفت: این کارگاه های آموزشی توسط سازمان های مردم نهاد و با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و شورای مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان ها برگزار شده است.
 
طهماسبی ابراز امیدواری کرد که با آشنایی جوانان با مقوله های کارافرینی بتوان در آینده شاهد شکوفایی خلاقیت و توانمندی آنها در راه اندازی کسب و کارهای جدید بود.
 
بیش از 250 تشکل مردمی و غیر دولتی در استان ایلام وجود دارد که در بخش های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، آسیب ها و ... فعالیت دارند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد