امروز سه شنبه, 27 آذر 1397 - Tue 12 18 2018
تازه ترین خبرها

برپایی نوروز گاه در دهلران

برپایی نوروز گاه در دهلران
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دهلران از برپایی نوروزگاه در در آبگرم و شهرهای سراب میمه و پهله زرین آباد در ایام نوروز خبر داد.
 
به نسیم دهلران، "فرج فاضلی" رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: اداره میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دهلران با تمام توان و بصورت شبانه روزی اموراتی که به خدمات دهی و اسکان گردشگران مربوط می باشند را پیگیری می نماید.
 
وی با اشاره به بازدید روزانه از واحدهای اقامتی و خدماتی در سطح شهرستان، افزود: میراث فرهنگی به همراه تعزیرات حکومت، اماکن عمومی، و دامپزشکی نطارت مشترکی بر اماکن اقامتی و خدماتی دارد و این مجموعه اختیار آن را دارند تا در صورت تخلف واحد متخلف را همان لحظه پلمپ نماید.
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دهلران بیان نمود: این اداره در طول ایام نوروز اقدام به برپایی سیاه چادر در نقاطی از شهرستان از جمله پارک اناران و آبگرم نموده است.
 
وی ادامه داد: دراین سیاه چادرها خدماتی از قبیل پخت نان ساجی، برساق، چزنک، نمایش محصولات صنایع دستی و معرفی نوعی زندگی عشایری در دستور کار قرار دارد.
 
فاضلی گفت: در راستای شهرستان شناسی به مهمان نوروزی توزیع اقلام فرهنگی مانند نقشه و بروشور، نصب بنر خوش آمدگویی و تبریک سال نو را در دستور کار داریم.
 
وی عنوان کرد: همچنین برنامه نوروزگاه که شامل موسیقی، نمایش خیابانی، برپایی نمایشگاه عکس و شعر محلی با همکاره اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران در آبگرم و شهرهای سراب میمه و پهله زرین آباد در ایام نوروز برپا می شود.
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دهلران عنوان کرد: شماره تلفن های ۸۴۳۳۷۲۸۹۳۲ و ۸۴۳۳۷۲۷۶۹۶ آماده دریافت شکایات ، انتقادات و پیشنهادهای مسافران و گردشگران نوروزی در طول ایام تعطیلات می باشند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد