امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

بازدید بیش از 20 هزار نفر از یادمان شرهانی

بازدید بیش از 20 هزار نفر از یادمان شرهانی
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران گفت: از ابتدای اسفندماه سال ۹۶ تا کنون بیش از 20 هزار نفر از یادمان شرهانی بازدید کردند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سرهنگ علی آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: شهرستان دهلران به دلیل وجود مناطق جنگی در هشت سال جنگ تحمیلی یکی از مهمترین مقاصد کاروان های راهیان نور در سراسر کشور است.
 
وی افزود: یادمان شرهانی محل عملیات محرم، یکی از مهمترین مناطق عملیاتی استان ایلام است که هر ساله مورد بازدید کاروان های راهیان نور قرار می گیرد که در ایام نوروز سال گذشته بیش از 50 هزار نفر نیز از این منطقه بازدید داشته اند.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران با اشاره به آغاز اعزام کاروان راهیان نور از اوایل اسفند سال گذشته، بیان نمود: از اول اسفند تا کنون بیش از 20 هزار نفر از یادمان شرهانی دهلران بازدید نموده اند.
 
وی عنوان کرد: ۳ نفر راوی و ۲ روحانی در این ایام در منطقه مستقر هستند تا تاریخ دفاع مقدس را برای بازدید کنندگان روایت کنند.
 
سرهنگ آبدونی تصریح کرد: ۵۰ خادم برادر و خواهر برای خدمت رسانی به زائران در ایام نوروز مشغول فعالیت هستند.
 
وی از استقرار اورژانس برای مواقع اضطراری و همچنین دایر بودن ایستگاه صلواتی تا اوایل نیمه دوم فروردین در منطقه عملیاتی یادمان شرهانی خبر داد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد