امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

هزینه 20 میلیاردی در مجتمع آبگرم دهلران

هزینه 20 میلیاردی در مجتمع آبگرم دهلران
 
فرماندار دهلران گفت: تجهیز و معرفی مناسب مجتمع تفریحی گردشگری آب گرم دهلران به عنوان یک جاذبه برجسته می تواند به عنوان محرک به رونق صنعت گردشگری استان ایلام کمک کند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: معرفی و تجهیز بهتر و بیشتر شاخص های زیربنایی و امکانات رفاهی مجموعه آب گرم دهلران که خواص درمانی آن مورد توجه گردشگران قرار دارد به عنوان یکی از ظرفیت های برجسته گردشگری استان ایلام مورد تاکید مدیریت ارشد استان نیز قرار دارد.
 
وی افزود: روند اجرای طرح توسعه خدمات زیربنایی و رفاهی مجتمع تفریحی و گردشگری آبگرم این شهرستان به عنوان اولویت اجرایی حوزه گردشگری مدیریت شهرستان با شتاب بیشتری پیگیری می شود.
 
فرماندار دهلران تکمیل راه دسترسی و تامین روشنایی مسیر دهلران به آبگرم را از ضرورت های عمرانی این مجتمع تفریحی - درمانی عنوان و یاد آوری کرد که برای بازگشایی و تجهیز این مجموعه سال گذشته20 میلیارد ریال هزینه شد.
 
موسوی تجهیز و معرفی بیشتر و بهتر مجتمع آبگرم را مشوق و تکمیل کننده بسته گردشگری این شهرستان مرزی دانست و گفت: برخورداری از مجموعه جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری شهرستان دهلران و از جمله دهها اثر تاریخی، غار خفاش، چشمه های قیر و مناظر طبیعی در کنار یادمان های دفاع مقدس شهرستان مرزی دهلران را به یکی از قطب های بالقوه صنعت گردشگری منطقه مطرح می کند.
 
هزینه 20 میلیاردی در مجتمع آبگرم دهلران
هزینه 20 میلیاردی در مجتمع آبگرم دهلران
هزینه 20 میلیاردی در مجتمع آبگرم دهلران
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد