امروز سه شنبه, 27 آذر 1397 - Tue 12 18 2018
تازه ترین خبرها

بی اعتمادی بالای ۵۰ درصد مردم ایلام از مسئولان

بی اعتمادی بالای ۵۰ درصد مردم ایلام از مسئولان
 
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بالای ۵۰ درصد مردم ایلام نسبت به مسئولان استان بی اعتماد هستند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "احمد میدری" معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای اداری شهرستان دهلران اظهار داشت: حضور مسئولان ارشد کشوری در مناطق مختلف کشور که دسترسی کمتری به مرکز دارند می‌تواند به حل مشکلات کمک کندواشتغال مبتنی بر مزیت‌های محلی اولویت وزارت کار است
 
وی گفت: اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال جدید توجه بیش‌ازپیش به موضوعات مرتبط با حوزه اشتغال کار و رفاه است که در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام‌شده است.
 
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: شهرستان دهلران با توجه به داشتن ظرفیت‌های خوبی که درزمینه ی های مختلف دارد می‌تواند درزمینه ی اشتغال مشکلات جوانان زیادی را حل کند.
 
وی ادامه داد: ازجمله مسائلی که باید درزمینهی اشتغال به آن توجه شود به‌کارگیری جوانان و افراد جویای کار بومی در شرکت های شاغل در هر منطقه است که در این زمینه و با توجه به گله‌مندی برخی افراد درزمینه ی به‌کارگیری نیروهای غیربومی در این شرکت‌ها دستوراتی صادر شد تا لیست کلیه شاغلین در شرکت‌ها و درصد غیربومی‌ها استخراج شود تا در این خصوص تصمیم لازم اتخاذ شود.
 
میدری همچنین به یکی از مشکلات شرکت مای مناطق مختلف کشور اشاره و افزود: متأسفانه عمده شرکت ها ی فعال در مناطق مختلف کشور هم‌اکنون حساب مای خود را در تهران متمرکز کرده‌اند که این موضوع علاوه بر تورم در تهران خروج سرمایه از دیگر مناطق کشور را به دنبال دارد.
 
وی عنوان کرد: متأسفانه در نظر سنجی که در استان ایلام صورت گرفته است نشان می دهد بیش از ۵۰ درصد مردم ایلام به مسئولان استان اعتماد ندارند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد