امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

کاهش ۳۴ درصدی مصرف سوخت بنزین در دهلران

کاهش ۳۴ درصدی مصرف سوخت بنزین در دهلران
 
رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه دهلران از کاهش ۳۴ درصدی مصرف سوخت بنزین در ایام نوروز ۹۷ نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "علی محمدی" رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما از کاهش میزان مصرف سوخت شهرستان در تعطیلات نوروز خبر داد و اظهار کرد: با توجه به کاهش حجم تردد مسافرین نوروزی از شهرستان دهلران در ایام نوروز ۹۷(۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین) میزان مصرف بنزین نیز با کاهش مواجه بود.
 
وی افزود: میزان مصرف بنزین در نوروز سال ۹۷ یک میلیون و 116 هزار و 800 لیتر بوده است.
 
رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه دهلران ادامه داد: یک میلیون و 715هزار و 700 لیتر میزان مصرف سوخت ایام نوروز ۹۶ بوده است که کاهش مصرف ۳۴درصدی در نوروز ۹۷ را نشان می دهد.
 
وی ابراز نمود: همچنین میزان مصرف گازوئیل در نوروز ۹۷، یک میلیون و 142 هزار و 900 لیتر بوده است که نسبت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کاهش مصرف داشته ایم.
 
محمدی با بیان اینکه خدمات رسانی جایگاه های عرضه سوخت در شهرستان دهلران در ایام نوروز بسیار مطلوب بوده است، عنوان کرد: با توجه به بازرسی های بعمل آمده از جایگاه های عرضه سوخت در شهرستان از ماه های قبل از شروع ایام نوروز توسط این شرکت و آماده سازی جایگاه ها درخصوص تأمین سوخت خودروها، در این ایام با مشکل خاصی مواجه نبودیم.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد