امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

کسب رتبه دوم استان توسط آموزش و پرورش دهلران

کسب رتبه دوم استان توسط آموزش و پرورش دهلران
 
رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران از کسب رتبه دوم این شورا در رده بندی ادارات آموزش و پرورش استان ایلام خبرداد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید غلامرضا موسوی" رئیس آموزش وپرورش دهلران در نشست شورای آموزش و پرورش دهلران گفت: شورای آموزش و پرورش این شهرستان امسال در ارزیابی فعالیت های شوراهای شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش ایلام رتبه دوم استان را به خود اختصاص داد.
 
وی به کسب رتبه های برتر استانی و کشوری و موفقیت دانش آموزان در کسب رتبه های برتر کنکور اشاره و درخصوص پروژه مهر اظهار کرد: پروژه مهر نمادی از همدلی، همفکری و همکاری مسئولان در ترسیم راهی شیرین و مقصدی ماندگار برای فرزندان این دیار است. 
 
رئیس آموزش وپرورش دهلران با اشاره به هدایت تحصیلی دانش آموزان، افزود: دهلران در استان رتبه اول در توسعه رشته های مهارتی و ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و کنترل علوم تجربی دارد.
 
وی بیان نمود: بیش از 30 نفر از دانش اموزان دهلران توانستند در کنکور سراسری رتبه زیر سه هزار کسب کنند.
 
"سید حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران نیز در این نشست، همدلی و همزبانی مسئولان و نگاه مثبت آنان در همراهی با آموزش و پرورش را از عوامل موفقیت این مدیریت در شهرستان برشمرد.
 
وی بر ضرورت اطلاع رسانی در خصوص موفقیت های آموزش و پرورش تاکید کرد و ابراز نمود: تلاش همه اعضا نقش مهمی در رفع مشکلات آموزش و پرورش دارد.
 
رئیس شورای آموزش و پرورش دهلران از تخصیص 27میلیارد ریال برای نوسازی مدارس خبرداد و خواستار حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس در جلسه بعدی شورای آموزش و پرورش جهت پیگیری اعتبارات اختصاص یافته به این شهرستان شد. 
 
"حجت الاسلام سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران هم از تلاش آموزش و پرورش در سال تحصیلی گذشته قدردانی کرد و کسب موفقیت های این مدیریت را ماحصل همدلی همه عوامل دانست.
 
وی با تقدیر از فرماندار دهلران بخاطر توجه به امر آموزش و پرورش گفت: همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش باید بیش از پیش در راستای تحقق اهداف مد نظر گسترش یابد و تریبون نماز جمعه را مکان مناسبی برای اعلام موفقیت های اموزش و پرورش و راهنمایی اولیاء در خصوص بازگشایی مدارس و پروژه مهر دانست.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد