امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

فداکاری آتشنشان دهلرانی در مهار آتش+ تصویر

فداکاری آتشنشان دهلرانی در مهار آتش
 
یکی از آتشنشانان دهلرانی در پی بروز آتش سوزی در یکی از منازل مسکونی شهروندان دهلرانی با از خودگذشتگی و فداکاری باعث مهار آتش شد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ "عیسی رضایی" شهردار دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: روز گذشته به دنبال تماس عده ای از شهروندان با مرکز فوریت آتش نشانی دهلران و گزارش آتش سوزی بلافاصله نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی افرود: در حالی که شدت شعله های آتش بشدت زبانه میکشید، آتش نشان "سعید نظری" در میان دود و زبانه شعله ها دل به آتش زد که بعد از مدتی جدال با دود و آتش بعلت حرارت بالا و غلظت زیاد دود در میان زبانه ها گیر افتاد بطوری که جان خودش نیز به خطر افتاد که با شکستن شیشه پنجره طبقه دوم ساختمان که محل آتش سوزی بود، توسط یکی از همکارانش(محمد پاریاب) خودش را به روی محفظه کولر گازی میرساند و در همان ارتفاع اندک قوایی میگیرد و دوباره به دل حادثه میزند.
 
فداکاری آتشنشان دهلرانی در مهار آتش
 
وی ادامه داد: این اتفاق مانع نشد تا نظری آتش نشان دهلرانی از ادامه ماموریت و ادای وظیفه خود دست بردارد و دوباره به دل خطر میزند و در نهایت موفق به مهار آتش میشوند.
 
شهردار دهلران که خود شخصا از ابتدا تا پایان عملیات مهارآتش در محل حادثه حضور داشتند، افزود: طی این عملیات امدادی و اطفاء حریق سعید نظری یکی از پرسنل آتش نشانی دهلران دچار جراحت و سوختگی شد و در واقع خودش سوخت تا دیگران نسوزند.
 
فداکاری آتشنشان دهلرانی در مهار آتش
 
وی عنوان کرد: آنجا که پای خطرپذیری برای ادای وظیفه انسانی در میان است عزمی راسخ و شجاعتی مثال زدنی را تجسم می بخشد که نمود این مهم در وجود آتش نشانان را می توان یافت.
 
فداکاری آتشنشان دهلرانی در مهار آتش
 
خبرنگار:سجاد کاویانی
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد