امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

از حدف سرود ملی در جلسه شواری اداری تا مانع ورود کانل های تلگرامی به جلسه

از حدف سرود ملی در جلسه شواری اداری تا مانع  ورود کانل های تلگرامی به جلسه
 
صبح امروز جلسه شواری اداری شهرستان دهلران با حضور مدیران حاضر وغایب در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان دهلران برگزار شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، جلسه شواری اداری شهرستان دهلران صبح امروز برگزار شد که در آن حاشه ای نیز به چشم می خورد که به شرح ذیل می باشد.
 
این جلسه قرار بود ساعت 9صبح برگزار شود که با تاخیر20 دقیقه ای و با حضور فرماندار واعضای شواری تامین شروع شد، در بدو ورود فرماندار به سالن جلسات یکی از گرداندگان کانل های تلگرامی می خواست وارد جلسه شود که روابط عمومی فرمانداری مانع حضور وی در جلسه شد.
 
آنچه که در این جلسه نمایان بود غیبت امام جمعه دهلران بود و برخلاف جلسات گذشته، این بار بدون پخش سرود ملی جلسه رسماً آغاز شد.
 
معاون سیاسی فرماندار شروع کننده وبه عبارتی دیگر مجری برنامه بود که به تعریف وتمجید از دولت پرداخت و به نوعی در قالب سخنران میدان جلسه را برای زمان کوتاهی در دست گرفت که با تذکر فرماندار دهلران روبرو شد که بدون معطلی از مدیران که از قبل وقت سخنرانی گرفته بودند خواست صحبت کنند.
 
جالب است در جلسات شورای اداری گذشته وقتی امام جمعه حضور نداشت علت عدم حضور را در جلسه شورای اداری اعلام می کردند که اینبار این موضوع از قلم افتاده بود.
 
همچنین برخی از مدیران که قرار شد در جلسه صحبت کنند حضور نداشتند که مدیران دیگر جایگزین شدند، حضور مشاورین جوان فرماندار در جلسه از اتفاقات جدید شواری اداری بود البته برخی از مدیران شهرستان معاونین خود را به جلسه فرستاده بودند که با تذکر فرماندار روبر شد به طوری که از مدیران خواست شخصاً در جلسه حضور پیدا کنند، غیبت همزمان شهردار و شوارای شهر دهلران از نکات دیگر بود که در این جلسه کاملا مشهود بود.
 
در حین صحبت یکی از مدیران صدای مهیب ترکیدن لامپ سالن جلسات سکوت جلسه شوای اداری را شکست و برای مدتی به هم همه تبدیل تبدیل شد که فرماندار بعد از لبخند بابت این اتفاق با زبان اشاره از مدیران خواست نظم جلسه را راعایت کنند.
 
یکی از مدیران که از قبل وقت سخنرانی نداشت و درخواست زمان بیشتر هم برای سخنرانی نموده بود، در سخنرانی خود که کمی با استرس همراه بود دهستان دشت عباس را به بخش تبدیل کرد که بعد از گفتن این کلمه عنوان کرد قرار است این دهستان به بخش تبدیل بشه بعد از اتمام سخنرانی مدیران نوبت به فرماندار دهلران رسید و پس از سخنرانی وی جلسه تمام شد.
 
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد