امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

با مدیرانی که پاسخگوی مردم و اصحاب رسانه نباشند برخورد می شود

با مدیرانی که پاسخگوی مردم و اصحاب رسانه نباشند برخورد می شود
 
دادستان شهرستان دهلران طی نامه ای به مدیران شهرستان ابلاغ نمود که پاسخگوی رسانه ها و مطالبات مردم باشند.
 
به گزارش نسیم دهلران، مدت فراوانی است که احساس مسئولیت در ادارات شهرستان دهلران افول نموده و هیچ گونه میلی برای پاسخگویی به مردم و خصوصاً رسانه ندارند و هر چه رسانه ها تلاش می کنند و مطالبات مردم را به رشته تحریر در می آورند از سوی مدیران بی توجهی می شود.
 
این بی توجهی باعث شده تا مردم از دستگاه های اداری شهرستان به شدت ناراضی و در فضای مجازی و برخی کانال ها با توهین به ادارات روی بیاورند.
 
پاسخگویی مدیران و روابط عمومی ادارت به رسانه های شناسنامه دار باعث می شود تا مردم از نحوه عملکرد ادارت مطلع شوند و کانال های تلگرامی نیز اخبار را با ذکر منبع از رسانه های رسمی گرفته و منتشر نمایند.
 
عدم پاسخگویی ادارات به مطالبات مردم در رسانه های رسمی و عدم مدیریت شبکه های اجتماعی موبایلی باعث شده برخی کانال های به اصطلاح اطلاع رسانی، مردم دهلران را به اعتراض های غیر مجاز تشویق نمایند.
 
عدم احساس مسئولیت مدیران ادارت شهرستان دهلران تا جایی پیش رفته که دادستان این شهرستان به عنوان مدعی العموم وارد قضیه شود و تذکر کتبی دهد.
 
بر اساس این گزارش، "صابر نجومی" دادستان شهرستان دهلران طی نامه ای از فرماندار دهلران خواست که به مدیران این شهرستان ابلاغ نماید که مکلف به پاسخگویی مردم و اصحاب رسانه باشند.
 
وی در این نامه ادامه داده است: در صورت عدم پاسخگویی از تمام ظرفیت های قانونی جهت برخورد با اداره غیر پاسخگو استفاده خواهد نمود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد