امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی

 
کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی
همزمان با ششمین روز از هفته دولت 6 طرح عمرانی با حضور معاون عمرانی و برنامه ریزی استاندار ایلام در دهلران کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید حسینعلی موسوی" فرماندار شهرستان دهلران در حاشیه آیین کلنگ زنی و افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: همزمان با ششمین روز از هفته دولت چندین طرح عمرانی کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.
 
وی افزود: افتتاح مدرسه دو کلاسه روستای مازعبدلی  با اعتبار 2 میلیارد و 760 میلیون ریال با حضور دکترکرمی، معاون عمرانی استاندار، امام جمعه، جمعی از مدیران کل و همچنین مسئولان شهرستان انجام گرفت.
 
وی افزود: همچنین مجتمع آب رسانی به روستاهای وحدت و انقلاب با اعتبار 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 
فرماندار دهلران بیان نمود: به منظور ارتقاء کیفی آب شرب دهلران کلنگ حفر و تجهیز 4 حلقه آب شیرین در روستای بره بیجه با اعتبار 21 میلیارد ریال بر زمین زده شد.
 
وی ادامه داد: اعتبار این طرح از محل اعتبارات بحران می باشد و طبق قول مدیرعامل آب و فالاب شهری این طرح شش ماهه به بهره برداری خواهد رسید.
 
کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی
کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی
 
موسوی ابراز نمود: فاز دوم پروژه چهارخطه کردن دهلران به اندیمشک با اعتبار 420 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
 
وی تصریح نمود: متاسفانه فاز اول این طرح علی رغم قول های مکرر مدیرکل سابف راه و شهرسازی هنوز به بهره برداری نرسیده است که انتظار می رود مدیریت جدید هرچه سریعتر این مشکل را نرتفع نماید.
 
کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی
 
فرماندار گفت: سامانه تله متری آب و فاضلاب شهرستان دهلران با صرف اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون تومان به بهره برداری رسید که باعث افزایش دسترسی سریع به منابع آبی و مدیریت استفاده از این منابع می شود.
 
کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی
 
همچنین امروز مراسم افتتاحیه اجرای فاز دوم پارک امید و فاز پایانی پارک شقایق نیز برگزار شد.
 
"عیسی رضایی" شهردار دهلران در این مراسم بیان نمود: برای این دو طرح  میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
"رحمان جابری" رئیس شورای شهر دهلران در این مراسم اظهار کرد: مجموعه شورا و شهرداری دهلران در این یکساله کارنامه درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.
 
وی افزود: همه این اتفاقات خوب در حوزه عمران شهری در طول یکسال به کمک و همراهی معاون عمرانی و برنامه ریزی استاندار و فرماندار محترم دهلران انجام گرفته است.
 
کلنگ زنی و بهره برداری از 6 طرح عمرانی
 
انتهای پیام/
 
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد