امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

لزوم کمک مالی سازمان شهرداری ها به شهرداری های استان

لزوم کمک مالی سازمان شهرداری ها به شهرداری های استان
 
نماینده شورای شهرستان دهلران در نشست نمایندگان شوراهای استان خواستار کمک مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به شهرداری های استان شد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ نشست نمایندگان شوراهای اسلامی استان با حضور مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار و معاون امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد.
 
در این نشست "علی اصغر اسماعیلی" نماینده شورای شهرستان دهلران در شورای استان با اشاره به مشکلات شهرداری ها اظهار کرد: از مجمع نمایندگان استان خواستار پیگیری حذف کمک های سازمان به شهرداریها از جمله حذف تبصره ماده 39 و حذف تبصره "و" بند 6 قانون بودجه هستیم.
 
وی با اشاره به لزوم توسعه فضای سبز شهری از سوی شهرداری ها، اضافه کرد: با توجه به اهمیت استفاده درست از منابع آبی و کمبود این مایع حیاتی از نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس و سایر مسئولان برای تخصیص اعتبار لازم از محل اعتبارات زیست محیطی یا هدفمندی یارانه ها درخصوص اجرای طرح آب خام توسط شهرداری دهلران می خواهیم که پیگیر این مووع باشند.
 
اسماعیلی افزود: همچنین با توجه به اینکه شهرداری ها در خصوص پرداخت حق سنوات کارکنان بازنشسته خود با کمبود منابع مالی مواجه هستند می بایستی نمایندەگان و مسئولین ذی ربط با مکاتبه و پیگیری از طریق سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همانند سنوات گذشته به شهرداری ها کمک کنند.
 
در ادامه نماینده شورای شهرستان خواستار پیگیری موضوعاتی از جمله فرمانداری ویژه دهلران، منطقه ویژه اقتصادی و مرز چیلات، جاده چم سرخ، مشکلات کارخانە سیمان دهلران، جذب نیروهای بومی در شرکت های منطقه و معرفی ظرفیت های بالای شهرستان دهلران در اربعین و خدمات رسانی به زوار شد.
 
لزوم کمک مالی سازمان شهرداری ها به شهرداری های استان
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد