امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

تشدید گشت نظارت بر بازار دهلران

تشدید گشت نظارت بر بازار دهلران
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران گفت: با توجه به نوسانات بازار، گشت های نظارت بر بازار تشدید و تا کنون 97 پرونده نیز تشکیل شد است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "احد احمدی" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در سه ماهه دوم سال با توجه به نوسانات بازار، گشت های مشترک با حضور تعزیرات حکومتی، نماینده فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف در دهلران تشدید شدند.
 
وی افزود: در این سه ماه تعداد 97 پرونده به ارزش 106 میلیون و 110 هزار ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت سیر مراحل قانونی ارسال شده است.
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران بیان نمود: در راستای مبارزه با گران فروشی و تنظیم بازار در شش ماهه نخست سال 20 تن گوشت قرمز و 7 تن مرغ منجمد با نرخ مصوب دولتی در بازار دهلران توزیع شده است.
 
وی نوان کرد: این اداره همواره در جهت نظارت بر قیمت ها تلاش می نماید و از مردم درخواست داریم در صورت مشاهده تخلف با تلفن 124 و 33722298 تماس بگیرند تا به آنها رسیدگی شود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد