امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

رایزنی رئیس شورای شهر دهلران جهت اعتبار توسعه شهری

رایزنی رئیس شورای شهر دهلران  جهت اعتبار توسعه شهری
 
رئیس شورای شهر دهلران از معاون توسعه عمران شهری و روستایی وزارت کشور وقت ملاقات گرفت تا در تهران به مشکلات شهر دهلران رسیدگی شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، "رحمان جابری" رئیس شورای اسلامی شهر دهلران در جریان سفر معاون توسعه عمران شهری و روستایی وزارت کشور به دهلران خواستار توجه ویژه به عمران شهری دهلران شد و اظهار کرد: با توجه به تردد بی شمار زوار عتبات عالیات به ویژه ایام اربعین وهمچنین راه اندازی بازارچه چیلات، زیر ساخت های شهری دهلران جوابگوی خدمات رسانی نمی باشد. 
 
وی افزود: با توجه به خدمات رسانی شهرداری در ایام اربعین می طلبد اعتباری ویژه و متمایز با سایر شهرداری ها به شهرداری  این شهر مرزی اختصاص یابد،
 
رئیس شورای شهر خواستار وقت ملاقات حضوری جهت  بیان مشکلات در محل دفتر معاونت توسعه شهری و روستایی در تهران شد که "جمالی نژاد" معاون توسعه عمران شهری و روستایی وزارت کشور با این درخواست موافقت ودر آینده نزدیک مشکلات عمران شهری دهلران  در تهران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 
جابری در پایان گفت: بازراچه چیلات مطالبه عمومی و به حق مردم مرزنشین دهلران است که سال گذشته وزیر کشور در مراسم تودیع ومعارفه استاندار ایلام قول راه اندازی آن را دادند و مردم روی قول وزیر حساب باز کرده اند و برای راه اندازی آن روزشماری می کنند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد