امروز سه شنبه, 25 تیر 1398 - Tue 07 16 2019
تازه ترین خبرها

واگذاری مسکن مهر دهلران به قیمت کارشناسی

واگذاری مسکن مهر دهلران به قیمت کارشناسی
 
معاون راه و شهرسازی ایلام از انجام فراخوان عمومی برای واگذاری مسکن مهر سه جانبه در شهرستان دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "علی اصغر منصور بیگی" معاون راه و شهرسازی ایلام روز یکشنبه در دیدار با فرماندار دهلران اظهار داشت: در این فراخوان اولویت با کسانی است که قبلا برای مسکن مهر ثبت نام کرده اند اما موفق به پرداخت آورده نشده اند.
 
وی از واگذاری مسکن مهر سه جانبه دهلران به متقضاین جدید هم خبرداد و افزود: قیمت های کارشناسی توسط هیئت واگذاری تعیین شده و با تائید سازمان ملی زمین و مسکن مراحل واگذاری را انجام خواهیم داد.
 
معاون راه و شهرسازی ایلام با اشاره به بیش از یک هزار و 950 واحد مسکن مهر در شهرستان دهلران یادآور شد: از این تعداد 724 واحد در قالب سه جانبه بوده و مابقی در قابل تعاونی هستند که مسئولیت تکمیل و تعیین تکلیف واحدهای سه جانبه برعهده راه وشهرسازی می باشد.
 
فرماندار دهلران هم از پیشرفت 90 درصدی مسکن مهر سه جانبه در شهر دهلران خبرداد و گفت: ساز و کارهای لازم برای واگذاری مسکن مهر سه جانبه در دستور کار است.
 
سید حسینعلی موسوی از واگذاری 60 واحد مسکن مهر سه جانبه شهر دهلران به کارکنان ان جی ال دهلران در قالب پنج بلوک خبرداد و اضافه کرد: بر اساس تفاهم انجام شده این واحدها که بدون متقاضی هستند به شرکت ان جی ال 3100 دهلران واگذار می شوند.
 
به گفته وی این کار نقش خوبی در رونق مسکن مهر و استفاده از واحدهای بلاتکلیف در این شهرستان و تکمیل آنها دارد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد