امروز یکشنبه, 29 دی 1398 - Sun 01 19 2020
تازه ترین خبرها

تجهیز بیمارستان شهدای دهلران با اعتبار 11 میلیاردی

تجهیز بیمارستان شهدای دهلران با اعتبار 11 میلیاردی
 
رئیس بیمارستان شهدای دهلران از هزینه 11 میلیارد ریالی برای خرید تجهیزات پیشرفته پزشکی در این مرکز درمانی خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "دکتر غلامرضا منصوری" رئیس بیمارستان شهدا دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: با تجهیز این بیمارستان به دستگاه بیهوشی و ونتیلاتور سطح خدمات رو به افزایش است.
 
وی افزود: برای خرید این تجهیزات بالغ بر پنج میلیارد ریال هزینه شده است.
 
رئیس بیمارستان شهدای دهلران یادآور شد: تجهیز این بیمارستان به تخت های پیشرفته سه شکن با لوازم جانبی برای بیماران، چندین دستگاه مانیتور علایم حیاتی، الکتروشوک، نوار قلب، میکروسکوپ آزمایشگاه، ابزار و لوازم جدید جراحی برای اتاق عمل و اورژانس و دستگاه بیلی روبین سنج پوستی (اندازه گیری زردی بدون نیاز به گرفتن خون) برای نوزادان از دیگر اقدامات است.
 
منصوری تاکید کرد: برای خرید این تجهیزات نیز بالغ بر 6 میلیارد ریال هزینه شده که در مجموع بالغ بر 11 میلیارد ریال طی سال جاری برای این بیمارستان تجهیزات پیشرفته مورد نیاز خریداری شده است.
 
شهرستان 65 هزار نفری دهلران در 228 کیلومتری ایلام دارای هفت مرکز درمانی و 96 تخت بیمارستانی بوده و هم اکنون 10 پزشک متخصص در گرایش های مختلف در این شهرستان حضور دارند.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد