امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

ثبت یک طلاق به ازای چهار ازدواج

ثبت یک طلاق به ازای چهار ازدواج
 
رئیس ثبت احوال دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون به ازای ثبت چهار واقعه ازدواج یک طلاق در این شهرستان به ثبت رسیده است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "حسین میرزایی" رئیس ثبت احوال دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما  از ثبت 463 واقعه ولادت طی 9 ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد 99 درصد در مهلت قانونی به ثبت رسیده است.
 
وی افزود: همچنین 101 واقعه فوت نیز طی سال جاری در شهرستان دهلران ثبت شده که 100 درصد وقایع فوت در مهلت قانونی ثبت شده اند.
 
رئیس ثبت احوال دهلران به ثبت 301 واقعه ازدواج طی این مدت اشاره کرد و ادامه داد: 63 واقعه طلاق نیز در دفاتر رسمی ثبت شده که این آمار نشان از ثبت یک واقعه طلاق به ازای ثبت چهار ازدواج می دهد.
 
وی با بیان اینکه 2 هزار و 579 فقره کارت ملی هوشمند نیز در این مدت صادر شده است، گفت: 2 هزار و 276 جلد شناسنامه مکانیزه نیز برای افراد بالای 15 سال در این شهرستان واگذار شده است.
 
میرزایی با بیان اینکه رشد جمعیت شهرستان طی 9 ماه گذشته 1،1 درصد است، یادآور شد: فراوانی نام ‌های پسران در این شهرستان به ترتیب شامل محمد، امیرعلی، ابوالفضل، محمدامین و علی و برای دختران فاطمه، سارا و زهرا است.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد