امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

زمین ها باید به جوانان بیکار دهلران داده شود

زمین ها باید به جوانان بیکار دهلران داده شود
 
نباید اجازه داد عده ای غیر دهلرانی در قالب طرحی هایی بیایند و زمین های کشاورزی تحویل بگیرند ولی از آنها استفاده دیگری کنند.
 
به گزارش نسیم دهلران، حجت الاسلام "سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: ولادت امام حسن عسکری(ع ) را تبریک گفته و سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(س) را تسلیت می گوئیم .
 
وی با اشاره به سخن رهبری در خصوص اینکه در سال 98 هوشیار باشید، افزود: آمریکا دشمن خبیث و حیله گر است و ممکن است قصد فریب داشته باشد، فلذا رهبر عالم، آگاه به زمان و هوشیار و بابصیرت تمام فرضیه های دشمن را رصد میکند و می فرماید که نباید لحظه ای از دشمن غافل شد و همه باید بیدار و هوشیار باشند.
 
خطیب جمعه دهلران ادامه داد: دشمن از کوچکترین روزنه ای استفاده می کند، دختر ولگرد خیابانی را دعوت به پارلمان اروپا می کنند تا از آنجا بر علیه نظام تبلیغ کند، و از رزمایش موشکی ما شورای امنیت تشکیل می دهند.
 
وی تصریح نمود: تنها راه سعادت و سربلندی این مملکت، اجرایی کردن و عمل کردن به فرامین رهبر معظم انقلاب است و باید در مسیر مورد نظر معظم له قدم برداریم و از نظام و انقلاب دفاع کنیم.
 
موسوی یادآوری نمود: شهادت شهید مفتح بنام روز وحدت حوزه و دانشگاه نامگذاری شده است، این دو قشر و نهاد مهم باید در خدمت نظام اسلامی بوده و با بصیرت ، موقعیت شناس و دشمن شناس باشند.
 
وی با اشاره به سفر استاندار به دو بخش میمه و زرین آباد، گفت: از سفر استاندار محترم ایلام به دو بخش پهله ومیمه تشکر می کنم و امیدواریم مصوبات این جلسات بصورت جدی عملیاتی و پیگیری شود.
 
امام جمعه دهلران عنوان کرد: امیدواریم باتوجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شهرستان ، سفر بعدی استاندار محترم ایلام بخش موسیان باشد، زیرا توجه به این بخش در ابعاد مختلف باعث پیشرفت، توسعه و اشتغال زایی می باشد.
 
وی ابراز نمود: در سفر استاندار محترم ایلام بحمدالله فرصتی پیش آمد که موضوعات مرز چیلات، جاده های مواصلاتی و جاده چم سرخ، اربعین و زیرساخت های شهرستان جهت پذیرایی از زوار، زمین های کشاورزی و.... به ایشان گفته شد تا پیگیری لازم صورت گیرد.
 
خطیب جمعه دهلران به نحوه واگذاری زمین های کشاورزی انتقاد نمود و بیان داشت: متاسفانه در قالب طرح ها و عناوین مختلف، عده ای زمین های کشاورزی مستعد را تصرف کرده اند و برخلاف طرح خود از زمین استفاده می کنند، درحالی که جوانان بیکار دهلرانی می توانند بهتر از آنها فعالیت کنند.
 
وی تصریح نمود: از وزارت اطلاعات، دادستان و بازرسی کشور می خواهم که سریعا به این موضوع بسیار مهم ورود کنند و به فکر جوانان بیکار منطقه باشند.
 
موسوی از وضعیت کنونی یادمان شهدای گمنام انتقاد نمود و گفت: متاسفانه وضعیت یادمان شهدای گمنام دهلران در شان و جایگاه والای این شهدا نیست و دل جوانان مومن و انقلابی را خون کرده است، از متولیان آن بار دیگر می خواهیم سریعا موضوع بازسازی یادمان شهدای گمنام دهلران را پیگیری و اقدام کنند. 
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد